حاشیه های معارفه فرماندار گیلان غرب/
شاخ شمیران:مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان گیلان غرب با حاشیه های جالبی همراه بود که قطع برق فرمانداری این شهرستان در جلسه مهم شورای اداری یکی از آنها بود! استاندار کرمانشاه گفت: مسئول اداره برق را بگیرید ببینیم برق اینجا چرا باید قطع شود؟ محرومیت ها اینجا معلوم می شود!
شاخ شمیران:رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: آبان ماه دستور داده شده مستمری مددجویان برای ۲۸ هزار خانواده ۳ برابر، در آذرماه ۲ برابر و برای آخر سال ۳ برابر عیدی پرداخت شود.
شاخ شمیران:زلزله 7.3 ریشتری 21 آبان استان کرمانشاه 545 میلیارد تومان به بخش کشاورزی خسارت وارد کرد که دولت در قالب کمک های بلاعوض و تسهیلات بانکی این خسارات وارده را جبران کرده و خسارات وارده در حال پرداخت است.
شاخ شمیران:در پی بارش های اخیر در روستای بوستان آباد منطقه محروم و صعب العبور دول دره سیلاب سنگ و صخره ها موجب از بین رفتن تنها پل ارتباطی این روستا با روستاهای همجوار شد.
شاخ شمیران: از روز گذشته کانال های دیجیتال تلویزیون در شهرستان ثلاث باباجانی دچار مشکل شده است و مردم نمی توانند برنامه های تلویزیونی را مشاهده کنند.
رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه:
شاخ شمیران:رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه ابراز امیدواری کرد باپیگیری های انجام شده شیخ‌صله حداکثر تا هفته آینده بازگشایی شود.
شاخ شمیران: فرماندار قصرشیرین از معرفی یک هزار و 170 واحد مسکونی آسیب دیده ناشی از زلزله 7.3 دهم ریشتری برای دریافت تسهیلات بازسازی به بانک های عامل این شهرستان خبر داد.
گزارش تصویری /
شاخ شمیران:سعید جلیلی در روز دوم سفر به کرمانشاه از مناطق صفر مرزی و بازارچه های مرزی(ثلاث باباجانی،ازگله،شیخ صالح)و محروم کرمانشاه بازدید کردند. در این سفر کوله بران و صادر کنندگان محلی مشکلات خود را با سعید جلیلی در میان گذاشتند.
نماینده مردم اورامانات در مجلس:
شاخ شمیران:نماینده مردم اورامانات در مجلس گفت: قانون این اجازه را به هیئت رئیسه نمی‌دهد که از مطرح شدن سوال نمایندگان از رئیس‌جمهور جلوگیری کند.
مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه خبر داد:
شاخ شمیران: مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: 2 هزار و 600 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در مناطق زلزله زده ساخته می شود و هم اکنون ساخت 500 واحد آغاز شده است.
شاخ شمیران:دولت عراق به تجار ایرانی ۷۲ ساعت مهلت داد نسبت به مبادله کالا‌ها دربازارچه ها‌ی مرزی ایران و عراق اقدام کنند.
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه خبر داد:
شاخ شمیران:رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: بسته شدن مرزهای شیخ صالح و شوشمی اقدام یک‌جانبه دولت عراق بوده و از قبل هیچگونه هماهنگی با کشور ما نشده است.

صفحه‌ها