از سوی افراد ناشناس /
شاخ شمیران: در مسیر گولاله به خانقین اتومیبلی مورد تیراندازی قرار گرفت که در جریان این حادثه پدر و دو دخترش کشته شدند.
شاخ شمیران: در ادامه فعالیت های سپاه ثلاث باباجانی در شهرستان بین دانش آموزان روستای چشم زرشک بسته های آموزشی توزیع شد و در دو نقطه از شهرستان نشست روشنگری با حضور مردم ثلاث باباجانی برگزار شد.
سلامت
شاخ شمیران:براساس توصیه وزارت کشاورزی امریکا، میزان مورد نیاز نان گندم برای مصرف بانوان بزرگسال روزانه ۱۷۰ گرم، مردان حدود ۲۲۶ گرم و مردان بالای ۳۰ سال روزانه ۱۹۸ گرم است.
محققان یک موسسه تحقیقاتی در آمریکا اعلام کردند /
شاخ شمیران:محققان یک موسسه تحقیقاتی در آمریکا می گویند : لکه های قهوه ای رنگ روی پوست موز خاصیت ضد سرطانی دارد .
سخنگوی دولت عراق
شاخ شمیران:سخنگوی دولت عراق اعلام کرد آنها نمیخواهند با نیروهای پیشمرگه تنش ایجاد شود ، و درهای گفتگو بر روی اقلیم باز است همچنیی گفت سیستم فدرالی در مناطق مورد مناقشه پیاده شود
ائتلاف بین المللی ضد داعش :‌
شاخ شمیران:ائتلاف بین المللی ضد داعش اعلام کرد به کاروان گروه افراط‌گرایان و خانواده‌های آنها که اکنون در صحرای سوریه هستند اجازه نخواهیم داد به سمت مرز عراق حرکت کنند.
آخرین تحولات میدانی سوریه /
شاخ شمیران:جنگجویان نیروهای دموکراتیک سوریه شهرک منصور در شرق شهر رقه را از دست داعش خارج کردند و همچنان جنگ و رویارویی در شهرک های دیگر ادامه دارد.
سخنگوی نیروهای دموکراتیک سوریه :
شاخ شمیران: سخنگوی نیروهای دموکراتیک سوریه میگوید بعد از نابودی داعش ارتش ایالات متحده آمریکا به مدت دهها سال در شمال سوریه خواهد ماند .
شاخ شمیران: جان مکین سناتور جمهوری خواه کنگره امریکا بعد از اتمام دوره درمانی و بازگشت دوباره به کنگره از دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور انتقاد کرد .
فرمانده پلیس فدرال عراق گفت ؛
شاخ شمیران: فرمانده پلیس فدرال عراق از طراحی و آمادگی نیروهای پلیس فدرال عراق برای عملیات باز پس گیری مسجد نوری خبر داد.
شاخ شمیران:عضو پیشین دولت اسلامی داعش تازه ترین اطلاعات در مورد سوزاندن معاذ کساسبه را پخش کرد و در آن عنوان کرد که تا چند دقیقه قبل از اعدام نمی دانست که سوزانده می شود .
شاخ شمیران: پسر بچه بنگلادشی که به بیماری نادری دچار است بدنش در حال تبدیل شدن به سنگ است.
شاخ شمیران:خبرگزاری های ترکیه از کشته شدن یک امیر بلند پایه داعش و ۳۱ جنگجوی این گروه در نتیجه بمباران هوایی جنگنده های ترکیه در چهارچوب عملیات سپر فرات در شهر الباب خبر دادند .
آخرین تحولات سوریه
شاخ شمیران:ارتش سوریه از آزادسازی کامل شهر حلب پس از خروج آخرین گروه مخالفان از بخش شرقی شهر خبر داد.
اعماق مدعی شد:
شاخ شمیران: داعش از حمله انتحاری یکی از عناصر کرد این گروهک به نیروهای عراقی خبر داد.

صفحه‌ها