شاخ شمیران : غوطه شرقی نزدیک‌ترین بخش به پایتخت سوریه و مهم‌ترین منطقه برای تسلط بر دمشق است که از ابتدای بحران در اختیار گروه‌های مهمی از تروریست‌ها بود و توان رزمی مختلفی را هم نشان دادند.
شاخ شمیران:امسال ساعت آخرالزمان (Doomsday Clock) به دلیل تهدیدات ناشی از تغییرات اقلیمی و افزایش خطر جنگ هسته‌ای ٣٠ ثانیه جلو کشیده شد و به ۲ دقیقه قبل از نیمه شب رسید. این نخستین بار پس از زمان جنگ سرد است که این ساعت تا نزدیکی نیمه شب می‌رسد.
دانا گزارش می دهد؛
شاخ شمیران:دولت یازدهم و همچنین شعارهای انتخاباتی روحانی برای به دست آوردن دولت دوازدهم در شرایطی با فعالیت این کانال های تلگرامی و خبری مماشات کردند که حالا ماهیت اصلی این شبکه های مجازی آشکار شده و عملا نشان دادند که به دنبال آشوب افکنی در داخل کشور هستند.
شاخ شمیران: مردم برخی شهرهای استانهای سه گانه خراسان امروز در اعتراض به عملکرد دولت شعارهایی علیه رئیس جمهور سردادند و نسبت به گرانی و تورم ملموس اعتراض کردند.
بیانیه مرکز حفاظت و اطلاعات کل قوه قضائیه در پی انتشار شایعات اخیر:
شاخ شمیران:در پی انتشار برخی شایعات واهی در فضای مجازی و نسبت دادن این ادعاهای کذب به مسئولان عالی دستگاه قضا، مرکز حفاظت و اطلاعات کل قوه قضائیه با انتشار بیانیه‌ای ضمن رد شایعات و نامه‌های مجعول، ناشیانه و کذب منتسب به این مرکز اعلام کرد: اسناد ادعایی مذکور، صد در صد کذب و واهی است و علائم کذب بودن آن از همان ظاهر نامه‌ها هم هویدا است.
فلاحت پیشه در خصوص نقش طالبانی در عراق:
شاخ شمیران:عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: جلال طالبانی بعد از سال ۲۰۰۳ همواره با بارزانی در خصوص جدایی اقلیم کردستان، درگیر بود.
روحانی در آغاز سال تحصیلی:
شاخ شمیران: برجام پیروزی اخلاقی ما بود/ 10 ترامپ دیگر هم نمی‌تواند منافع ایران در برجام را از بین ببرد رئیس‌ جمهور گفت:‌ ما در مذاکرات هسته‌ای و در توافق برجام به موارد و منافع غیرقابل بازگشت رسیدیم که هیچکس نمی‌تواند آنها را بازگرداند نه آقای ترامپ نه 10 تا ترامپ دیگر، این‌ها غیرقابل بازگشت هستند.
واکاوی هدف ترامپ از شلوغ کاری در قبال ایران:
شاخ شمیران: هدف ترامپ پاره کردن برجام نیست؛ هدف ترامپ این است که در بازه‌ی شصت روزه با شمشیر تحریم، مذاکرات مجدد درباره برجام یا مذاکرات جدیدی با ایران برای یک رقم زدن یک برجام دیگر را به نتیجه برساند.
شاخ شمیران:طی سالهای اخیر کشورهای اسلامی منطقه خاورمیانه به بلای خانمان سوز افراط‌گرایی دچار بوده‌اند چرا که دنیای استکبار با هدف مستهلک کردن توان جهان اسلام، در صدد بازآفرینی جنگ‌های مذهبی سی‌ساله در میان مسلمانان برآمد.
در جلسه امروز هیئت دولت؛
شاخ شمیران: در جلسه امروز هیئت دولت استانداران ۷ استان کشور مشخص شدند.
رهبر انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه:
شاخ شمیران: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز در ابتدای جلسه درس خارج فقه با اشاره به حوادث فاجعه‌آمیز میانمار، از سکوت و بی‌عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر در قبال این فجایع
با حکم معاون امور استان‌ها/
شاخ شمیران: حمید رضا زندی در حکمی به عنوان مدیرکل فضای مجازی معاونت استان های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:
شاخ شمیران:سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اقدامات متقابل ایران نسبت به مصوبه ضدایرانی آمریکا میان قوای سه‌گانه توافق شده و دولت طبق قانون ملزم به پاسخ متناسب با عهدشکنی آمریکاست.
روحانی در جشنواره عمران سلامت:
شاخ شمیران:رئیس‌جمهور با بیان اینکه وزارت دفاع سازنده موشک های راهبردی است، گفت:‌ سازنده موشک های که مرکز تروریست ها را هدف قرار داد
تاکتیک فرار روحانی از شکست ها و چسبیدن به پیروزی ها؛
شاخ شمیران: روشی که تیم رسانه ای دولت پیش از انتخابات ۹۶ و بعد از مشت و لگدهای کارگران معدن یورت در پیش گرفته، دروغ و ادعاهای بزرگ برای به حاشیه بردن عملکرد دولت است.

صفحه‌ها