نمایش 1 - 10 از 92
شاخ شمیران: مراسم گرامیداشت روز شهید و روز شهرستان در راستای سالروز بمباران روستای شیخ صله در سالن امتحانات آموزش و پرورش برگزار شد.
گزارش تصویری- تشریحی :
شاخ شمیران:روستای مرزی شیخ صله در شهرستان ثلاث باباجانی دارای پتانسیل های بالای در حوزه های مختلف گردشگری ،‌فرهنگی ،‌تاریخی و ... است و می طلبد مسافران نوروزی حتما سری به این دیار هم بزنند.
چشمه شفابخش و درمانی بیماری های کلیوی استان کرمانشاه را بشناسیم /
شاخ شمیران: چشمه ریزه شاید برای تعداد اندکی از مردم استان کرمانشاه نام آشنا باشد اما واقعیت ناراحت کننده این است که این چشمه با خاصیت و ویژگی های منحصری که دارد می تواند یکی از قطب های درمانی و گردشگری کشور باشد.
شاخ شمیران: در سالی که گذشت شهرستان ثلاث باباجانی یکی از پر خبرترین سال های خودش را سپری کرد که مطالعه گوشه ای از این رویدادها خالی از لطف نیست .
بعد از وقوع زلزله /
شاخ شمیران: تنها چشمه روستای بانی پاریاب در شهرستان ثلاث باباجانی بعد از وقوع زلزله اخیر خشک شده است و اکنون مردمان این روستا با مشکل بی آبی دست و پنجه نرم می کنند.
شاخ شمیران: با حضور مدیر کل مخابرات استان کرمانشاه ْ‌مسئولین شهرستانی و مردم روستانی نگره مرکز اینترنت خانگی روستای نگره افتتاح شد.
"آب سرخ" نیازمند توجه؛
شاخ شمیران: روستای آب سرخ در بخش مرکزی ثلاث باباجانی در منطقه محروم و صعب العبور دول دره واقع شده که نیازمند توجه برای سازندگی و محرومیت زدایی است.
شاخ شمیران: ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه تنها شهرستانی است که زمین فوتبال استاندارد و چمن ندارد و سال ها است که وعده مسئولین در این خصوص تحقق نیافته است.
شاخ شمیران:در ششمین دوره مسابقات رباتیک آزاد کشوری که به میزبانی استان کردستان و با حضور نماینده ثلاث باباجانی برگزار شد ، در لیگ دانشجویی تیم رباتیک طراحان هوش مصنوعی ثلاث باباجانی با سرپرستی مهندس سیروان نادری نژاد مقام پنجم مسابقات را کسب کرد.
روز پر حادثه در جاده های ثلاث باباجانی /
شاخ شمیران:صبح امروز جاده های شهرستان ثلاث باباجانی یکی از پر حادثه ترین روزهای تصادفات را به خود اختصاص داد .

صفحه‌ها