پربیننده ها

آخرین اخبار

21. ارديبهشت 1396 - 10:24   |   کد مطلب: 295535
شاخ شمیران:مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان ثلاث باباجانی با حضور تیم های مختلف ورزشی مدارس به پایان رسید.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان ثلاث باباجانی  با  حضور رئیس اداره ورزش و جوانان ، معاونین و مربیان و فرهنگیان مدیریت آموزش و پرورش در سالن شهید هاشمی نیا برگزار شد.

 

در این مراسم ، معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش ثلاث باباجانی ضمن تشکر از مشارکت مربیان دانش آموزان در برگزاری این المپیاد، اظهار داشت: هدف از برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای بهبود و توسعه آمادگی جسمانی، مهارت های ورزشی و حرکتی دانش آموزان و ایجاد نشاط .

 

کامران حسین زاده گفت : این طرح در مدارس در راستای تشویق و ترغیب دانش آموزان به شرکت در فعالیتهای ورزشی و استعداد یابی برگزار می شود.

 

 

حسین زاده ایجاد فرصت مشارکت برای دانش آموزان به منظور تمرین کار تیمی، حس مسئولیت پذیری، ترویج اصول ورزشی پهلوانی، بازی جوانمردانه، دوستی و منش اخلاقی را از دیگر اهداف این المپیاد دانست .

 

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش ثلاث باباجانی افزود: دانش آموزان با انجام فعالیت های ورزشی نه تنها دارای روحیه قوی بلکه با رقابت سالم و ایجاد فرصت به تمرکز حواس بالا به وسیله ورزش دست می یابند.

 

 

در ادامه برنامه تیمهای حاضر در سالن ضمن رژه تیمی به اجرای حرکات نمایش پرداختند .

 

افتتاحیه المپیاد درون مدرسه ای در شهرستان ثلاث باباجانی به صورت نمادین در مهرماه در مدرسه خدیجه کبری و اختتامیه آن نیز به صورت نمادین با حضور منتخب تیمهای مدارس سطح شهر تازه آباد در سالن هاشمی نیای آموزش و پرورش برگزار شد.

 

 

در پایان مراسم ضمن  قدردانی از حضور دانش آموزان به تیمهای ورزشی که در مسابقات استانی صاحب رتبه و مدال شده بودند با اهدای کاپ و حکم قهرمانی تقدیر شد.

دیدگاه شما