آخرین اخبار

9. شهريور 1396 - 13:17   |   کد مطلب: 295774
شاخ شمیران:به مناسبت هفته دولت از در شهرستان ثلاث باباجانی از کارمندان نمونه ادارات دولتی با حضور فرماندار ، امام جمعه و مسئولین شهرستان تجلیل به عمل آمد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، مراسم تجلیل از کارمندان نمونه دولتی در ثلاث باباجانی با حضور فرماندار ، امام جمعه و مسئولین و کارمندان شهرستان در سال فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد .

 

فرماندار ثلاث باباجانی با تبریک فرارسیدن عید سعید قربان این روز مهم را به همه ی مسلمانان جهان تبریک گفت .

 

علی اکبر اکبری با تسلیت سالروز شهادت شهدای دولت به ویژه شهید رجایی و شهید باهنر اظهار داشت : هفته دولت بهانه ای از برای تجلیل از کسانی که شبانه روز به مردم خدمت می کنند .

 

اکبری شهیدان رجایی و باهنر را الگوی تمام عیار برای مسئولین دولت عنوان کرد و گفت : این یاران راستین امام و انقلاب نمونه بارز و آشکار خدمت صادقانه به مردم دانست .

 

 

وی با اشاره به خدمات دولت در چهارسال گذشته و برنامه دولتمردان گفت : ان شاء الله روز به روز شاهد ایرانی قدرتمندتر ، با ثبات تر و امن تر هستیم و این در سایه اتحاد و هم دلی همه ی مسئولین در همه ی قوا و مردم عزیز کشور با هر مذهب و نژادی است .

 

فرماندار ثلاث باباجانی کارمندان دولت را بازوان اجرای برنامه های دولت عنوان کرد و بیان داشت : همه ی ما با مشکلاتی که گریبانگیر کارمندان است آگاهی کافی داریم اما باید با کار و تلاش زمینه رفع این مشکلات را فراهم کنیم .

 

 

اکبری افزود : در شرایط کنونی وضعیت بهتر شده است و برای رسیدن به شرایط بهتر زمان بیشتری نیاز است که دولت تمام تلاش خود را در این زمینه به کار خواهد برد .

 

فرماندار ثلاث باباجانی همچنین گفت : همه ی کارمندان ما زحمت کش و خدمت گذار هستند اما به رسم قدردانی از شما عزیزان ، کسانی که تلاش بیشتری در خدمت به مردم کرده اند به نمایندگی از بقیه کارمندان عزیز مورد تقدیر قرار می گیرند.

 

 

در ادامه امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی خدمات نظام ، دولت و مسئولین را خوب ارزیابی کرد .

 

ملا احمد شیخی گفت : با نگاهی به سال گذشته می توان کارهای صورت گرفته را به وضوح مشاهده کرد و این نشان از تلاش این عزیزان دارد.

 

 

ماموستا شیخی بیان داشت : کارهای صورت گرفته در شهرستان ثلاث باباجانی در دوران انقلاب با قبل از انقلاب به هیچ وجه قابل مقایسه نیست چرا که ما الان همه چیز دارم و در رژیم پهلوی هیچ چیزی نداشتیم .

 

وی در پایان برای همه ی خدمت گذاران صدیق به نظام و انقلاب آرزوی توفیق و سلامتی روز افزون کرد.

 

دیدگاه شما