آخرین اخبار

7. آبان 1396 - 17:14   |   کد مطلب: 295896
روز پر حادثه در جاده های ثلاث باباجانی /
تصادف دو تریلی و دو خودرو سواری در محورهای ثلاث باباجانی
شاخ شمیران:صبح امروز جاده های شهرستان ثلاث باباجانی یکی از پر حادثه ترین روزهای تصادفات را به خود اختصاص داد .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، از صبح امروز تصادفات جاده ای در محور های ارتباطی ثلاث باباجانی خبر ساز شد .

 

این حوادث که در محورهای ارتباطی تازه آباد به شیخ صله و شیخ صله به ازگله اتفاق افتاد خوشبختانه تا به اکنون تلفات جانی در پی نداشته است .

 

در اولین حادثه امروز تریلی حامل بیسکویت به مقصد بازارچه مرزی شیخ صله در دره معروف شهدا واژگون شد .

 

در این حادثه خوشبختانه راننده سالم و بدون جراحت از ماشین برون آمد اما به محموله بیسکویت این تریلی خساراتی وارد آمد.

 

در حوادث دیگری که در محور شیخ صله به ازگله در نزدیکی روستای رجبی به وقوع پیوست دو عدد خودرو پراید به فاضل سه ساعت از هم از پرتگاه و صخره های این محور به پایین سقوط کردند .

 

 

در حادثه اولی خوشبختانه به پراید نقره ای رنگ به طرز معجزه آسایی در پرتگاه توقیف شد و این خودرو به کمک مردم روستای رجبی با طناب از پرتگاه بالا آمد و راننده و سرنشینان این خودرو نیز سالم بودند .

 

اما در حادثه بعدی که دقیقه در همین نقطه حادثه خیز به وقوع پیوست متاسفانه پراید سفید رنگ با دو سرنشین به ته دره سقوط کرد که یکی از سرنشینان از ناحیه سر و دست دچار شکستگی شد .

 

 

همچین در این حادثه متاسفانه راننده پراید به شدت زخمی شد و توسط اورژانس مستقر در ازگله به مرکز بهداری ثلاث باباجانی منتقل شد و بعد از انجام خدمات درمانی نیز این مصدومین به مرکز استان جهت ارائه خدمات بیشتر پزشکی انتقال داده شدند .

 

در حادثه آخر نیز یک تریلی حامل کود در بازارچه مرزی شیخ صله دچار حادثه شد که خوشبختانه این حادثه نیز مشکلی خاصی برای کسی به وجود نیاورد.

 

محورهای ارتباطی شیخ صله با توجه به وضعیت توپوگرافی و همچنین دوری از مرکز شهرستان دارای نقاط حادثه خیز زیادی است که نیازمند توجه ویژه مسئولین استانی و شهرستانی به این امر مهم است .

 

 

این نقاط با توجه به اینکه کمتر گذر مسئولین بوده است به نوعی از دیدها پنهان مانده اما محورهای ارتباطی شیخ صله با توجه به وجود بازارچه مرزی شیخ صله یکی از پر تردد ترین محور های ارتباطی ثلاث باباجانی و استان کرمانشاه است .

دیدگاه‌ها

واقعا جای تاسف . جاده ای به این مهمی و ترانزیتی ودر امد سرشاری که داره حتی دارای گارد ریل نیست از مسولین خواهش مکنم فکری به حال جادهای این مناطق بکنند.

دیدگاه شما