تازه های خبر

وبلاگستان

وبلاگ " بانو "
وبلاگ " قلم شخصی "
وبلاگ " بسیج فرهنگیان "
وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم "

اخبار ویژه

فرمانده سپاه ثلاث باباجانی:
شاخ شمیران: سرهنگ امیر حمزه خزایی گفت : سپاه از بدو تاسیس تاکنون در کنار مردم بوده و خواهد ماند و حضور سپاه در پروژه های مختلف محرومیت زدایی بی بدیل است.
یاداشت :
شاخ شمیران:مرزها بعنوان ظرفیتهایی راهگشا در توسعه مناطق مرزی می توانند زمینه ساز این مهم باشند .
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی:
شاخ شمیران: ملا احمد شیخی گفت : با انجام اصول دین می توانیم به بخشی های از وظایف دینی خود عمل کنیم و پایبندی به اصل دین است که مایه نجات ما می شود .
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد :
شاخ شمیران:محمدجواد آذری جهرمی گفت : در سال 97 نقاط کور استان کرمانشاه را با احداث سایت های جدید بر طرف می کنیم.
استاندار کرمانشاه خبر داد:
شاخ شمیران: مهندس بازوند در جلسه ستاد بازسازی در شهرستان ثلاث باباجانی گفت : سند ۷ برنامه‌ای برای رفع بیکاری کرمانشاه تدوین شده است و امیدوارم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه اشتغال کمک نمایند.
فرهاد تجربی عنوان کرد :
شاخ شمیران: نماینده مردم سرپل ذهاب ، قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت :تجهیز بازارچه‌های مرزی به فیبر نوری مهم‌ترین اولویت است.
فرماندار سرپل ذهاب در جلسه ستادبازسازی مطرح کرد:
شاخ شمیران: فرمانداران شهرستان های زلزله زده هر کدام به صورت مختصر مشکلات مربوط به شهرستان های خود را بیان کردند.
مسئول ستادهای معین مناطق زلزله زده عنوان کرد:
شاخ شمیران: مهندس شهبازی گفت : با توجه به وعده قبلی و برنامه ریزی های صورت گرفته تمام تلاش مان را می کنیم تا پایان شهریورماه ساخت و ساز منازل روستایی تمام شود.
امام جمعه ثلاث باباجانی عنوان کرد:
شاخ شمیران: ملا احمد شیخی در جلسه ستاد بازسازی گفت : یکی از مهمترین نیازهای مردم مناطق زلزله زده در حوزه معیشت بازارچه مرزی است و انتظار داریم استاندار پیگیر کرمانشاه در خصوص بازگشایی بازارچه مرزی تلاش هایش را مضاعف کند.
مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان کرمانشاه بیان کرد :
شاخ شمیران:مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان کرمانشاه گفت : تا پایان سال 97 ۲۰۰۰ روستا در استان کرمانشاه به اینترنت پرسرعت متصل می‌شوند.
فرماندار ثلاث باباجانی در حوزه ارتباطات خواستار شد :
شاخ شمیران: صادق خدادادی در جلسه ستاد بازسازی گفت : مهمترین مشکل شهرستان ثلاث باباجانی در حوزه ارتباطات مربوط به اتصال بازارچه مرزی شیخ صله به شبکه فیبر نوری است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه عنوان کرد:
شاخ شمیران: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه گفت : در بین زلزله زدگان استان کرمانشاه 61 هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.
مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی در جمع نیروهای خدماتی بیان کرد :
شاخ شمیران: رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی گفت : در شرایط کنونی تلاش و همت رمز موفقیت و پیشرفت در اهداف آموزش و پرورش است و باید همه با هم برای تحقق این هدف مهم بکوشیم.
گزارش تصویری /
شاخ شمیران: مهندس فلاح رستمی گفت : بعد از بارش نزولات الهی عملیات پاکسازی جاده ، ریزش برداری ، تسطیح و تیغه زنی جاده روستاهای خمگران ، حشمر ، اورازه ، خسروباشه ، دنگی ، ویله ، کوگا ، کزی ، سواربیگی و مله کبود انجام شد.
شاخ شمیران: همزمان با سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به کرمانشاه ، ثلاث باباجانی یکی از شهرستان های است که وزیر ارتباطات در آن حضور خواهد یافت.
شاخ شمیران: یکی دیگر از جوانان ثلاث باباجانی با کسب رتبه های برتر در رشته دکتری تخصصی شمی خاک و مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک نشان داد که اراده می تواند بر محرومیت و بحران زلزله غلبه کند.
شاخ شمیران: آیین تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان شهرستان ثلاث باباجانی با حضور رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان کرمانشاه برگزار شد.
فرماندار ثلاث باباجانی خواستار شد :
شاخ شمیران: فرماندار ثلاث باباجانی در جلسه ساماندهی هماهنگی دستگاه های متولی بازسازی شهرستان ثلاث باباجانی گفت : موانع اداری دست و پا گیر باید از سوی دستگاه های مربوطه در خصوص بازسازی منازل آسیب دیده زلزله زدگان برداشته و یا تسهیل شود.
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه خبر داد:
شاخ شمیران:مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، از مبارزه با ملخ شکم بادمجانی در بیش از۲۵۰ هکتار از اراضی کشاورزی اورامانات خبر داد.
یاداشت :
شاخ شمیران:دکتر ابوذر نظری گفت : آمریکا و متحدانش برای دفاع از حیثیت به باد رفته خود در سوریه اقدام به موشک پراکنی کردند اما این اقدام نیز حیثیت آنان را بر نگرداند.
شاخ شمیران: صبح امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس دامپزشکی ثلاث باباجانی در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
شاخ شمیران: از ساعتی قبل بارش نزولات الهی شهرستان زلزله زده و مرزی ثلاث باباجانی را در بر گرفت.
فرماندار ثلاث باباجانی مطرح کرد :
شاخ شمیران: فرماندار ثلاث باباجانی در جلسه شورای روستای فاقد بیکاری گفت : ثلاث باباجانی در حوزه گردشگری دارای پتانسیل های بالای است اما متاسفانه در این حوزه اقدامی صورت نگرفته است و عملکرد سازمان میراث فرهنگی در شهرستان ثلاث باباجانی قابل قبول نیست .
رئیس آموزش و پرورش ثلاث باباجانی خبر داد :
شاخ شمیران:رئوف محمدی در گفت و گو با خبرنگار شاخ شمیران اظهار داشت : بعد از وقوع زلزله شهرستان با همت گروه خیرین مدرسه سازشرکت بن دژ کاو اولین مدرسه بعد از اتمام پروژه تحویل آموزش و پرورش گردید .
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی:
شاخ شمیران:ملا احمد شیخی با اشاره به معراج پیامبر گرامی اسلام (ص) گفت : قدس متعلق به مسلمانان است و اشغال آن توسط صهیونیسم کوتاه خواهد بود .
شاخ شمیران: کامران حسین زاده از فرهنگیان و سرپرست اسبق شهرستان ثلاث باباجانی طی پیامی مراتب تقدیر و تشکر خود را از فرهنگیان و جامعه آموزش و پرورش شهرستان به عمل آورد.
فرماندار ثلاث باباجانی خبر داد /
شاخ شمیران: صادق خدادادی گفت: در روزهای آینده مرکز چشم پزشکی و دندانپزشکی به صورت رایگان در ثلاث باباجانی با حضور تیم مجرب پزشکی تشکیل خواهد شد .

صفحه‌ها