آخرین اخبار

20. ارديبهشت 1394 - 23:20   |   کد مطلب: 292981
استقلالی‌ها حالا برای اینکه از این فصل حداقل یک خاطره خوب برای هوادارانشان بگذارند دربی روز جمعه برابر پرسپولیس را در پیش دارند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، استقلال تهران در بازی مهم هفته بیست و نهم لیگ برتر با نتیجه سنگین چهار بر یک مغلوب تراکتورسازی تبریز شد تا هم کورسوی امیدش برای کسب سهمیه آسیایی را از دست بدهد، هم هوادارانش را حسابی عصبانی کند و هم در تعیین معادله قهرمانی نقش یک بازنده محض را بازی کند.

 

استقلال تهران که بعد از هفته‌ها ناکامی هفته گذشته رنگ پیروزی را دیده بود با حمایت‌‌های هیات مدیره امده بود تا در دو هفته پایانی با ارائه یک نمایش قابل قبول حداقل سهمیه آسیایی را کسب کند اما با شکست سنگین برابر تراکتورسازی این رویا را بر آب می‌بیند.

 

بازی در حالی برگزار شد که اگر تماشاگران پرشور تراکتور به آزادی نمی‌امدند یکی از مهم‌ترین بازی‌هلی لیگ بی هیچ هیجانی پیگیری می‌شد. با این حال چهل اتوبوس هواداری که تبریزی‌ها با خودشان از تبریز به همراه اورده بودند در کنار هواداران آذری این تیم در تهران روز خاطره انگیزی را در آزادی سپری کردند. روزی که با درخشش سامان نریمان جهان توانستند سه امتیاز مهم را کسب کنند و همچنان امید اول قهرمانی لیگ برتر باشند.

 

بازی با برتری تراکتورسازان همراه بود و این سامان نریمان جهان بود که با گل دقیقه شش خود تبریزی‌ها را در آزادی پیش انداخت. اما سرانجام این اشتباه حامد لک بود که امید ابراهیمی و استقلال را به گل تساوی رساند. لوسیانو ادینهو پانزده دقیقه بعد گل ابراهیمی را جواب داد تا تبریزی‌ها پیش بیفتند.

 

نیمه دوم اما نیمه سامان نریمان جهان بود. او با گل‌های دقایق 56 و 87 هم هت‌تریک کرد و هم پیروزی تراکتورسازی را به استقلالی‌ها تحمیل کرد. این بازی یک حاشیه بزرگ هم داشت. حضور آندرانیک تیموریان در ترکیب تراکتورسازی که جو عجیبی را در ورزشگاه ایجاد کرده بود و تقریبا بیشتر شعار هواداران در ورزشگاه در له یا علیه او بود.

 

بازنده بزرگ این بازی علاوه بر محسن فروزان که با دریافت چهار گل نشان داد در حد و اندازه‌های استقلال نیست امیرقلعه‌نویی بود که سنگین‌ترین شکست‌اش در آزادی را متحمل شد و بدتر از آن اندک هواداران خود را هم از دست داد تا فصل کابوس‌واری را به انتها رسانده باشد. استقلالی‌ها حالا برای اینکه از این فصل حداقل یک خاطره خوب برای هوادارانشان بگذارند دربی روز جمعه برابر پرسپولیس را در پیش دارند. 

دیدگاه شما