آخرین اخبار

20. ارديبهشت 1394 - 23:22   |   کد مطلب: 292982
پرسپولیس با این شکست همچنان در رده نهم جدول باقی ماند و حالا مانند استقلال شکست‌خورده به بازی آخر فصل فکر می‌کند. بازی که با این کیفیت تیم‌ها معلوم نیست چیز خوبی از آب درآید یا خیر!

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران شاگردان برانکو ایوانکویچ گویا قصد ندارد لیگ برتر را جدی بگیرند و به این ترتیب در هفته بیست و نهم لیگ برتر دوازدهمین شکست فصل آن‌ها هم رقم خورد. پرسپولیسی‌ها امروز در تبریز با نتیجه 2-1 مغلوب گسترش فولادی شدند که اندکی در منطقه خطر قرار داشت.

 

سرخپوشان تهرانی امروز و در رقابت‌های هفته بیست و نهم لیگ برتر یکی هشت بازی همزمان را از ساعت 18:00 برابر گسترش فولادی ارائه می‌دادند که با قرار داشتن در منطقه مرزی فانوس بدستان اندکی خطر سقوط را احساس می‌کرد و برای همین از انگیزه بالایی برخوردار بود. اما در مقابل پرسپولیس یکی از سه تیمی بود که نتیجه بازی‌ها در تعیین سرنوشت‌اش تاثیری نداشت. همین انگیزه‌هم به ابی‌پوشان تبریزی کمک کرد تا از پس سرخپوشان تهرانی برآیند.

 

جابر انصاری ستاره بی چون چرای امروز میدان بود و با دوگلی که در دقایق 13 و 50 به تور دروازه سرخ‌ها چسباند سند پیروزی تیم‌اش را امضا کرد تا در مقابل تنها گل پرسپولیس که در دقیقه 88 و توسط تادو و البته از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید کارگر نباشد.

 

پیروزی گسترشی‌ها برابر پرسپولیس روز خوب تبریزی‌ها را کامل کرد تا ان‌ها در دوئل با تهرانی‌ها پیروز قاطع میدان باشند. چه در داخل خانه و چه در خارج از خانه. پرسپولیس با این شکست همچنان در رده نهم جدول باقی ماند و حالا مانند استقلال شکست‌خورده به بازی آخر فصل فکر می‌کند. بازی که با این کیفیت تیم‌ها معلوم نیست چیز خوبی از آب درآید یا خیر!

 

دیدگاه شما