پربیننده ها

آخرین اخبار

26. آبان 1395 - 16:09   |   کد مطلب: 294772
شاخ شمیران: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه پهنای باند اینترنت تا پایان دولت ۵ برابر می‌شود، گفت: همه روستاهای بالای ۱۵ خانوار تحت پوشش اینترنت قرار می‌گیرند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، به نقل از خبرنگار مهر، محمود واعظی عصر چهارشنبه در جلسه توسعه ای استان البرز که در سالن موسسه تحقیقات نهال و بذر برگزار شد، به صورت ویدئو کنفرانسی شرکت کرد و با بیان اینکه استان البرز از اهمیت بالایی در بعد مخابراتی برخوردار است، اظهار کرد: زیرساخت‌های مخابراتی و اینترنتی استان البرز باید بیش از این آماده باشد.

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه از نظر مخابراتی استان البرز معین‌ استان تهران نیز محسوب می‌شود، گفت: طی سه سال گذشته پهنای باند استان ۸.۸ برابر شده است.

 

واعظی با اعلام اینکه شبکه انتقال استان ۲ و نیم برابر و مشترکان اینترنت ۴ و نیم برابر افزایش‌یافته است، افزود: ۱۴۴ روستا اینترنت دار و تمام روستا دارای ارتباط تلفنی شده‌اند.

 

وی با اشاره به اینکه رتبه استان در ارائه خدمات مخابراتی و اینترنتی از ۱۴ به ۷ رسیده است، تصریح کرد: همه روستای بالای ۱۵ خانوار تحت پوشش اینترنت قرار خواهند گرفت و پهنای باند اینترنت تا پایان دولت یازدهم ۵ برابر می‌شود.

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تأکید بر اینکه به ۱۳ شهر استان نسل سوم تلفن همراه و به ۱۲ شهر نسل چهارم تلفن همراه ارائه می‌شود، گفت: الکترونیکی کردن ۲۵۰ دهیاری توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران انجام پذیرفته است.

 

واعظی خاطرنشان کرد: در مجموع ۳۴۰ میلیارد تومان توسط بخش دولتی در حوزه مخابرات سرمایه‌گذاری می‌شود.

دیدگاه‌ها

دولت يازدهم حقوق ها را به موقع پرداخت كند پهناي اينترنت پيشكش خودش -چون تنها دولتي بوده كه تاكنون بيشتر ضرر را به حال قشر كارمند داشته است

دیدگاه شما