آخرین اخبار

2. آذر 1395 - 17:56   |   کد مطلب: 294832
شاخ شمیران:فرمانده سپاه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : بسیج در عرصه ورزش خدمات جهادی و ارزنده ای به شهرستان محروم و مرزی ثلاث باباجانی ارائه کرده است.

تلگرام

سرهنگ امیرحمزه خزایی در گفت و گو با خبرنگار شاخ شمیران، اظهار داشت : بسیج در حوزه های مختلفی از ورزش گرفته است تا مسائل پزشکی در حال ارائه خدمات به مردم به ویژه قشر محروم و مستضعف جامعه است.

 

سرهنگ خزایی گفت : ایجاد طرح های اشتغال زایی ، افتتاح و بهره برداری از طرح های عمرانی ، برنامه های فرهنگی و ... از خدمات بسیج در شهرستان ثلاث باباجانی است.

 

فرمانده سپاه شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه بیان داشت : در شهرستان ثلاث باباجانی فارغ از موارد ذکر شده ، بسیج در مقوله ورزش به صورت جهادی اقدام به ایجاد و افتتاح طرح های ورزشی در این شهرستان مرزی و محروم کرده است .

 

وی خاطرنشان کرد : بسیج در شهر و روستاهای شهرستان با افتتاح سالن های ورزشی به صورت ویژه به یاری ورزش دوستان این دیار آمده است.

 

سرهنگ خزایی گفت : افتتاح دو سالن ورزشی در تازه آباد ، یک سالن ورزشی در ازگله و یک سالن ورزشی در میرآباد گوشه ای از اقدامات و طرح های ورزشی بسیج در حوزه ورزش است.

 

فرمانده سپاه شهرستان ثلاث باباجانی همچنین یادآور شد اقدامات بسیار خوب دیگری در دیگر حوزه ها انجام گرفته است و برنامه های بسیار جامع و مفیدی در حوزه اشتغال زایی در دست اجرا است که امیدوارم در آینده ای نزدیک با اجرای این طرح ها تاثیرات آن در جامعه همچون طرح ها و برنامه های ورزشی نمایان شود.

دیدگاه شما