آخرین اخبار

20. آذر 1395 - 23:00   |   کد مطلب: 294972
شاخ شمیران: پرسپولیس با این پیروزی ثانیه های آخر 29 امتیازی شد و با معجزه به صدر جدول بازگشت. پدیده هم با 15 امتیاز در رتبه یازدهم قرار گرفت. پدیده که هفته گذشته با متوقف کردن تراکتور در تبریز، صدرنشینی را به قرمزهای تهران تقدیم کرده بود، این هفته نیز در خانه تا آستانه ثبت تساوی مقابل پرسپولیس پیش رفت اما...

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، به نقل از تابناک ورزشی، تیم‌ پدیده که هفته گذشته با متوقف کردن تراکتور در تبریز، صدرنشینی را به قرمزهای تهران تقدیم کرده بود، این هفته نیز در خانه تا آستانه ثبت تساوی مقابل پرسپولیس پیش رفت اما در آخرین ثانیه ها با گل وحید امیری از روی کرنر یک امتیاز را از دست دادند.

 
پدیده،بازهم پرسپولیس را به صدر بازگرداند
 
این دیدار از هفته سیزدهم لیگ برتر از ساعت 14 امروز (شنبه) و با یک روز تأخیر در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر یک سرخپوشان خاتمه یافت تا شاگردان برانکو ایوانکوویچ دوباره صدرنشین شوند.
 
محسن یوسفی در دقیقه 24 برای پدیده و مهدی طارمی در دقیقه 20 و وحید امیری در دقیقه 2+90 برای پرسپولیس گلزنی کردند.
 
ترکیب پدیده: شهاب گردان، وارازدات هارویان، سیدعبدالله حسینی، کریم احمدی، محمدرضا ناصحی، یونس شاکری، محسن یوسفی، ابوالحسن جعفری، میلاد کمندانی، معین عباسیان و مهرداد کفشگری.
 
ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادووشویچ، سید‌جلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، محمد انصاری، رامین رضاییان،کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، الکساندر پریمیوف و مهدی طارمی.
 
دقیقه 2: مهاجم پدیده با ورود به محوطه جریمه پرسپولیس و پشت سر گذاشتن حسین ماهینی ضربه‌ای را روانه دروازه سرخپوشان کرد که بوژیدار رادوشوویچ توپ را به کرنر فرستاد.
 
دقیقه 3: شوت از راه دور بازیکنان پدیده با واکنش به موقع رادووشویچ همراه شد تا یک کرنر دیگر نصیب تیم میزبان شود.
 
دقیقه 6: ارسال داخل محوطه جریمه پرسپولیس را محسن یوسفی با ضربه‌ای سر به سمت دروازه روانه کرد که توپ او با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
 
دقیقه 8: مهرداد کفشگری به دلیل خطای شدیدی که انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.
 
دقیقه 18: ضربه ایستگاهی پرسپولیسی‌ها با برنامه‌ریزی خاصی به محوطه جریمه پدیده رسید و پریمیوف موقعیت خوبی برای گلزنی داشت، اما نتوانست ضربه‌ای به توپ وارد کند.
 
دقیقه 20: کرنر برای پرسپولیس به دست آمد که این کرنر با پاسی کوتاه به رامین رضاییان سپرده شد و این بازیکن با ارسالی دقیق زمینه گلزنی مهدی طارمی با ضربه سر را رقم زد.
 
دقیقه 24: در تعلل خط دفاعی پرسپولیس محسن یوسفی از بین چهار دفاع تیم حریف حرکت کرد و پس از گرفتن توپ از بازیکن هم‌تیمی دروازه رادوشوویچ را به راحتی باز کرد.
 
دقیقه 33: ارسال وحید امیری روی دروازه پدیده با ضربه سر پریمیوف همراه شد که توپ از کنار دروازه گردان به بیرون رفت.
 
دقیقه 36: شوت سنگین امیری به سمت دروازه پدیده را گردان دفع کرد و توپ برگشتی را رامین رضاییان به بالای دروازه زد.
 
نیمه دوم
دقیقه 47: ارسال رامین رضاییان از روی ضربه ایستگاهی با ضربه اشتباه ناصحی، مدافع پدیده همراه بود که توپ ابتدا به تیر دوازه گردان خورد. روی توپ برگشتی ضربه مهاجمان پرسپولیس را ناصحی از روی خط دروازه راهی کرنر کرد.
 
دقیقه 56: ضربه محکم پریمیوف از پشت محوطه جریمه در آستانه دروازه پدیده با برخورد به زمین پله شد که گردان توپ را راهی کرنر کرد.
 
دقیقه 61: میلاد کمندانی جای خود را به دریسا دیارا داد.
 
دقیقه 62: توپ ارسالی روی دروازه پرسپولیس از روی ضربه ایستگاهی را معین عباسیان در آستانه دروازه به قصد گلزنی هدف قرار داد که توپ به اوت رفت.
 
دقیقه 63: این بار هم عباسیان روی توپ ارسالی در محوطه جریمه پرسپولیس اثرگذاری کرد که بازهم توپ راهی اوت شد.
 
دقیقه 65: ارسال روی دروازه پدیده با برگشت مدافعان این تیم همراه بود. توپ دوم را کامیابی‌نیا به قصد شوتزنی روانه دروازه کرد که شدت زیادی نداشت تا مهدی طارمی با یک قیچی اقدام به گلزنی کند و شهاب گردان با واکنشی خوب مانع باز شدن دروازه‌اش شد.
 
دقیقه 68: علی علیپور جایگزین الکساندر پریمیوف در ترکیب پرسپولیس شد.
 
دقیقه 76: رضا حقیقی جای محسن یوسفی را در ترکیب پدیده گرفت.
 
دقیقه 79: علی علیپور با فرار پشت محوطه جریمه پدیده از اشتباه مدافعان پدیده برای خودش موقعیت ساخت که گردان با خروج به موقع مانع از گلزنی او شد.
 
دقیقه 81: رامین رضاییان از بازی خارج شد تا احمد نوراللهی دقایق باقی مانده را در ترکیب پرسپولیس حضور داشته باشد.
 
دقیقه 1+90: صادق محرمی برای پرسپولیس وارد میدان شد و جای محسن مسلمان را گرفت.
 
دقیقه 2+90: ارسال احمد نوراللهی از روی نقطه کرنر با ضربه سر وحید امیری همراه بود تا گل برتری پرسپولیس رقم بخورد.

دیدگاه شما