پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

13. دسامبر 2016 - 14:18   |   کد مطلب: 295031
شاخ شمیران: با همت آموزش و پرورش ثلاث باباجانی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان همایش سفیران سلامت برگزار شد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، همایش سفیران سلامت با حضور رئیس  ومعاون پرورشی آموزش و پرورش و سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی در محل سالن وحدت شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی سلامت را در بین آحاد جامعه یکی از مهمترین آیتم ها عنوان کرد.

 

ایوب محمدی پور گفت : با توجه به حوزه کاری ، به تبع سلامت یکی از مهمترین مولفه های آموزش و پرورش چه در جنبه سلامت دانش آموزان چه در جنبه آموزش سلامت برای دانش آموزان است.

 

 

محمدی پور افزود : تغییر سبک زندگی به سمت زندگی پرتحرک و تلاش در راستای تغذیه سالم از جمله مسائلی است که باید دانش آموزان به آن آگاهی یابند.

 

وی خاطرنشان ساخت : اجرای مراقبت های خود درمانی از جمله مواردی دیگری است که باید بسیار به آن توجه کرد.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی همچنین اظهار داشت : یکی از برنامه‌ ریزی های مهم در راستای آگاه‌سازی مردم، استفاده از سفیران سلامت است .

 

 

ایوب محمدی پور گفت : این افراد از میان دانش آموزان انتخاب می‌شوند در کلاسهای آموزشی کارشناسان مراکز بهداشتی و درمانی شرکت می کنند و مطالب مرتبط با سلامتی را در خانواده و فامیل خود مطرح می‌کنند.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی نیز در این همایش از مجموعه آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی به دلیل همراهی با برنامه های حوزه سلامت تقدیر و تشکر کرد.

 

 

پرویز بهرامی گفت : سلامت یکی از مهمترین برنامه های کشور است و خانواده بزرگ آموزش و پرورش می تواند در این زمینه کمک بسزایی به جامعه سلامت کشور بکند.

 

بهرامی افزود : دانش آموزان در این طرح به عنوان جامعه هدف می توانند ضمن گذراندن آموزش های لازم در جامعه یار کمکی ما باشند.

 

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی طرح سفیران سلامت را یکی از مهمترین طرح‌ها در حوزه جلب مشارکت دانش‌آموزان و در راستای ارتقای سلامت در مدارس خواند.

 

بهرامی در پایان خاطرنشان ساخت :قطعا با اجرای این طرح و انجام خود مراقبتی می توان به مقابله ی با  بسیاری از بیماریها برخاست و از آنها پیشگیری نمود.

 

 

در این همایش که با حضور رابطین سلامت و تعدادی از دانش آموزان سفیر سلامت برگزار شد از دست اندرکاران حوزه سلامت مدارس تجلیل به عمل آمد .

دیدگاه شما