آخرین اخبار

24. آذر 1395 - 9:43   |   کد مطلب: 295034
شاخ شمیران: با حضور مسئولین شهرستان ثلاث باباجانی جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان ثلاث باباجانی برگزار شد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران،  جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان ثلاث باباجانی با حضور معاون فرمانداری ثلاث باباجانی ، روسای ادارات و ارگانهای عضو ستاد ساماندهی  در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

معاون فرماندار ثلاث باباجانی در این جلسه جوانان را پتانسیل پیشرفت شهرستان و کشور عنوان کرد.

 

فریق محمودی گفت : با تکیه بر خرد و توان جوانان است که می توان کشوری آباد و پیشرفته داشته باشیم.

 

محمودی افزود : غافل شدن از رسیدگی به نیازها و خواسته های جوانان ، تبعات بسیار منفی به بار خواهد آورد .

 

وی بیان داشت : بررسی راهکارهای ازدواج آسان با تکیه بر آموزه های دینی ،راههای پیشگیری از طلاق با محوریت موضوع اعتیاد از نیازهای جدی جوانان امروزی ما است.

 

 

معاون فرمانداری ثلاث باباجانی همچنین گفت : برگزاری همایش ها و سمینارهای در ارتباط با موضوع جوانان و آگاه سازی خانواده ها با دعوت از اساتید و متخصصین مربوطه با مشارکت ادارات شهرستان از دیگر برنامه های است که می تواند کمک شایانی به جوانان بکند.

 

فریق محمودی خاطرنشان ساخت : حمایت از سازمان های مردم نهاد(سمن)و تخصیص اعتبارات از وزارت  ورزش و جوانان به این سمن ها نیز می تواند کمک راهگشا باشد.

 

وی همچنین گفت : ارایه تسهیلات به بخش ورزش با توجه به تفاهم نامه بین وزارت ورزش و صندوق کارآفرینی امید با مبلغ 30 میلیون تومان با نرخ سود 4% از جمله برنامه های عملیاتی در شهرستان برای جوانان است.

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ثلاث باباجانی نیز در این جلسه ، توجه و حمایت همه جانبه دستگاه های اجرایی شهرستان از جوانان در امور مربوطه را خواستار شد.

 

میرکی زاده گفت : با توجه به وسعت و گستردگی مسائل مرتبط با این قشر تاثیر گذار جامعه ، با ارایه راهکارهای سازنده و برنامه های کاربردی قابل اجرا که موجب ایجاد انگیزه و امید و شادی وتکاپو در بین انان شود می توان جوانان را به جایگاه واقعی خودشان رساند.

 

وی در بخش دیگری ضمن اشاره به ظرفیت های خوب و استعدادهای فراوان در رشته های مختلف ورزشی از برگزاری کلاس های تئوری و عملی مربیگری با همکاری هیات ورزش های همگانی در سطح شهرستان در هفته های آتی خبر داد.

دیدگاه شما