پربیننده ها

آخرین اخبار

21. دى 1395 - 11:03   |   کد مطلب: 295139
شاخ شمیران: در ادامه سرکشی ها و بازدیدهای مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره) ثلاث باباجانی از روستاهای محروم ، اینبار از روستاهای محروم منطقه دالاهو رسید.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، مدیر و پرسنل کمیته امداد امام خمینی (ره) ثلاث باباجانی از مددجویان و روستاهای محروم شهرستان ثلاث باباجانی در منطقه دالاهو بازید کردند.

 

سید امیر حسینی در این بازدید از نزدیک با مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) دیدار و گفت و گو کرد.

 

حسینی درطی این بازدید از همه ی خانواده های تحت حمایت و اقشار نیازمند در روستاهای چم لمه ، ده عباس وقوله رش سرکشی واز نزدیک با مشکلات آنها آشنا شد.

 

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ثلاث باباجانی در این بازدید ضمن توزیع بسته های حمایتی شامل بسته های بهداشتی ، فرهنگی ، پوشاک و ... در بین دانش آموزان این روستاهای لوازم التحریر توزیع نمود.

 

وی همچنین از بیماران صعب العلاج این روستاها سرکشی کرد و قول پرداخت هزینه دارو ودرمان آنها را داد .

 

 

در ادامه سید امیر حسینی بیان داشت : هدیها ی ازدواج به نوع عروسان ، پرداخت وام های اشتغالزای وکمکهای موردی عمرانی از دیگر برنامه های برای مددجویان این روستاها خواهد بود.

 

حسینی خاطرنشان ساخت : با توجه به محرومیت موجود در منطقه باید در آینده با برنامه ریزی مناسب مشکلات را به صورت اصولی ریشه کن کرد.

 

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ثلاث باباجانی در پایان این دیدارها با جمع بندی مشکلات مددجویان اظهار داشت : درب اتاق بنده برای رسیدگی به مشکلات مددجویانی همیشه باز است و تا جایی که در توان داشته باشیم مشکلات مددجویان عزیز را پیگیری و بر طرف خواهیم کرد.

دیدگاه شما