پربیننده ها

آخرین اخبار

14. بهمن 1395 - 14:39   |   کد مطلب: 295223
شاخ شمیران: فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : انقلاب اسلامی ایران به همه ی جهانیان نشان داد که با تکیه بر ایمان می توان بر علیه زورگویان و ظالمان ایستاد و بر آنها غلبه کرد .

تلگرام

سرهنگ امیر حمزه خزایی در گفت و گو با خبرنگار شاخ شمیران فرا رسیدن سی و هشتمین بهار انقلاب را به ملت همیشه در صحنه و ولایت مدار ایران اسلامی تبریک گفت .

 

سرهنگ خزایی گفت : انقلاب اسلامی در واقع انقلاب مردم مظلوم بر علیه رژیم ظالم شاهنشاهی بود که به رهبری امام خمینی (ره) به ثمره نشست.

 

وی بیان داشت : انقلاب اسلامی به همه ی جهانیان نشان داد با ایمان به خدا و وجود رهبری فرزانه می توان بر قدرت های دنیای غلبه کرد و بر آنها پیروز شد .

 

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ثلاث باباجانی اظهار داشت : با انقلاب اسلامی استکبار جهانی دریافت که نمی تواند در برابر حرکت های انقلابی مقاومت کنند.

 

سرهنگ خزایی در ادامه عنوان کرد : برکات انقلاب اسلامی که سی و هشت سال از آن می گذرد بر کسی پوشیده نیست و الحمدالله هر سال خدمات جدیدی از نظام به مردم ارایه می شود .

 

وی افزود : چنانکه اکنون می بینیم انقلاب اسلامی زمینه سایر انقلاب های دیگر در منطقه شد که به اصطلاح به آن بهار عربی می گویم .

 

سرهنگ خزایی در پایان عنوان کرد : انقلاب اسلامی یار و یاور تمامی مظلومان است .

دیدگاه شما