آخرین اخبار

28. خرداد 1396 - 18:33   |   کد مطلب: 295609
شاخ شمیران: نظر سنجی ارزیابی عملکرد بخشدار مرکزی شهرستان ثلاث باباجانی در حالی به پایان رسید که 62 درصد از شرکت کنندگان در نظر سنجی عملکرد وی را ضعیف اعلام کردند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، بنا به رسالت خبری خود با توجه به گذشت بیش از 31 ماه از مسئولیت علی رضا رستمی بخشدار مرکزی شهرستان ثلاث باباجانی اقدام به راه اندازی نظرسنجی در خصوص ارزیابی عملکرد بخشدار مرکزی نمود .

 

این نظر سنجی همچون سایر نظر سنجی های دیگر درصدد میزان رضایت مندی مردم از مسئولین را مشخص کند و تاکنون با توفیق خداوند متعال با توجه به سایر نظرسنجی های صورت گرفته توسط این پایگاه خبری می توان میزان اعتماد و اعتبار آن را با مراجعه به سایر نظرسنجی ها و نتایج آن مشاهده کرد.

 

درنظر سنجی صورت گرفته برای ارزیابی عملکرد بخشدار مرکزی شهرستان ثلاث باباجانی شهروندان ثلاث باباجانی با انتخاب یکی از سه گزینه خوب ، متوسط و ضعیف عملکرد بخشدار مرکزی ثلاث باباجانی را مورد ارزیابی قرار دادند.

 

 

در پایان 738 نفر از شهروندان در این نظر سنجی شرکت کردند که در این بین 62 درصد از شرکت کنندگان رای ضعیف به عملکرد بخشدار مرکزی دادند.

 

همچنین 32 درصد از شرکت کنندگان در این نظر سنجی عملکرد علی رضا رستمی را خوب و 6 درصد نیز عملکرد وی را متوسط ارزیابی کردند.

 

امیدواریم مسئولین شهرستانی و استانی با توجه به حضور حماسی مردم در انتخابات ادریبهشت ماه ، نظرات آنان در خصوص عملکرد مسئولین را بدور از هر گونه جریانات سیاسی و ... قاطعانه مورد ارزیابی قرار دهند.

 

برای مشاهده سایر نظرسنجی های پایگاه خبری تحلیلی شاخ شمیران کلیک کنید .

دیدگاه شما