آخرین اخبار

17. تير 1396 - 12:56   |   کد مطلب: 295649
شاخ شمیران: شهرستان مرزی و محروم ثلاث باباجانی در حالی که نزدیک به 38 هزار نفر جمعیت دارد فاقد شعبه صندوق کارآفرینی امید می باشد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، شهرستان ثلاث باباجانی محروم ترین و یکی از وسیع ترین شهرستان های استان کرمانشاه است که در شمال غرب این استان با جمعیتی نزدیک به 38 هزار نفر قرار دارد.

 

یکی از مشکلات اصلی ثلاث باباجانی با توجه به وضعیت توپوگرافی محورهای ارتباطی هستند که از وضعیت نامناسبی قرار دارند.

 

نزدیکترین شهرستان ها به ثلاث باباجانی جوانرود و سرپل ذهاب هستند که هرکدام نزدیک به 50 کیلومتر از مرکز این شهرستان دور هستند.

 

حال با اوصاف بیان شده و با توجه به نیاز مبرم مردم  به ارائه تسهیلات از طریق صندوق کارآفرینی امید ، مردمان این شهرستان از این خدمت بزرگ دولت محروم هستند و برای دریافت تسهیلات باید با پیمودن مسافت های طولانی و صرف هزینه های به این امر دست یابند.

 

ثلاث باباجانی تنها شهرستان در استان کرمانشاه است که شعبه صندوق کارآفرینی امید در آن فعال نیست و این در صورتی است که این شهرستان یکی از محروم ترین شهرستان های استان است و خدمات این صندوق می تواند تاثیر بسزایی در محرومیت زدایی شهرستان ایفا کند.

 

از سوی دیگر مردم شهرستان ثلاث باباجانی که بیش از 75 درصد در انتخابات به دولت تدبیر و امید رای داده اند از مسئولین دولت تدبیر و امید انتظار دارند نسبت به بازگشایی و فعال کردن شعبه صندوق کارآفرینی امید در ثلاث باباجانی اقدام نمایید.

دیدگاه شما