پربیننده ها

آخرین اخبار

19. تير 1396 - 12:45   |   کد مطلب: 295654
مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی در بازدید از مرکز سنجش نو آموزان ؛
بیش از 700 نو آموز ورود به دبستان ثلاث باباجانی در طرح سنجش مورد ارزیابی قرار می گیرند
شاخ شمیران: ایوب محمدی پور در بازدید از مرکز سنجش نو آموزان گفت : بیش از 700 نو آموز ورود به دبستان ثلاث باباجانی در طرح سنجش مورد ارزیابی قرار می گیرند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، مدیر، معاون آموزشی ، کارشناسان روابط عمومی و آموزش ابتدایی آموزش و پرورش با حضور در پایگاه سنجش نوآموزان از روند این طرح بازدید بعمل آوردند.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در حاشیه این بازید اظهار داشت :این طرح با هدف سنجش سلامت نوآموزان در ابعاد مختلف از جمله جسمی، شنوایی، بینایی و شناسایی ناتوانی ها و اختلالات یادگیری و مشکلات رفتاری اجرا می شود.

 

 

ایوب محمدی پور گفت : در راستای اجرای این طرح مراکز بهداشت شهرستانها با ارائه خدمات پزشکی و مراقبتهای دوره ای و نیز ارائه آموزش های بهداشتی به نوآموزان و والدین با پایگاه های سنجش سلامت همکاری لازم را خواهند داشت.

 

 

محمدی پور افزود : پیش بینی می شود در این طرح در شهرستان ثلاث باباجانی بیش از700 نو آموز از لحاظ سلامت چشم، گوش، حلق و بینی، قد و وزن و آمادگی تحصیلی توسط مراقبین سلامت وکارشناسان سنجش آمادگی تحصیلی در پایگاه ها مورد ارزیابی قرار گرفته و نتایج خدمات ارائه شده در سامانه الکترونیکی سیب ثبت می گردد .

 

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی بیان داشت : اولیای دانش آموزان به منظور دریافت معرفی نامه برای پایگاههای سنجش باید به مدرسه  فرشتگان واقع در جنب جهاد کشاورزی  مراجعه نموده و پس از دریافت نوبت در روز مقرر به پایگاه سنجش منطقه مراجعه نمایند.

 

 

لازم به ذکر است طرح سنجش سلامت نوآموزان در سال تحصیلی 1397-1396 در یک   پایگاه‌  شهری (تازه آباد)  از بیستم خرداد ماه آغاز شد ه و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت .

دیدگاه شما