آخرین اخبار

10. مهر 1396 - 14:43   |   کد مطلب: 295837
شاخ شمیران:مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی گفت:توسعه کمی و کیفی برنامه‌های سوادآموزی یکی از دغدغه‌های مهم آموزش و پرورش است و این امر در اولویت برنامه ها قرار دارد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، جلسه ی گروه بهبود کیفیت سوادآموزی با دستور کار کیفیت بخشی به امر سوادآموزی شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مدیر و معاونین ، مسئول نهضت سواد آموزی شهرستان و دست اندرکاران این حوزه در آموزش و پرورش ثلاث باباجانی برگزار شد.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در این نشست، با بیان اینکه توسعه کمی و کیفی برنامه‌های سوادآموزی یکی از دغدغه‌های مهم آموزش و پرورش است اظهار داشت : برای جذب و نگهداشت افراد بی سواد باید حداکثر سعی و تلاش صورت گیرد، تا افراد بی‌سواد انگیزه لازم برای سوادآموزی داشته باشند.

 

ایوب محمدی پور گفت : در چند سال اخیر اقدامات بسیار خوبی در سوادآموزی شهرستان ثلاث باباجانی صورت گرفته و این شهرستان در رتبه های برتر استان و کشور در امر ریشه کنی بیسوادی قرار گرفته است .

 

 

محمدی پور افزود : این امر حاصل زحمات مجموعه تلاش گر آموزش و پرورش شهرستان و انگیزه بالا و قابل تقدیر مردم این دیار برای ریشه کنی بیسوادی است.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در پایان از برنامه ریزی مناسب تر و جامع تر در حوزه سواد آموزی در شهرستان خبر داد و ابراز امیدواری کرد با تلاش و همدلی بتوانیم این امر مهم یعنی ریشه کنی بیسوادی در کمترین زمان ممکن انجام شود.

 

در ادامه کارشناس مسئول سواد آموزی با ارائه گزارشی به تشریح آخرین وضعیت اجرای طرح باسواد کردن اولیاء بی‌سواد دانش آموزان پرداخت .

 

 

حسن ویسی در ادامه گزارشی از میزان حق الزحمه آموزش دهندگان در سال 96 و همچنین گزارشی کلی از برگزاری آزمون تعیین سطح آموزش دهندگان که در هفته گذشته برگزار شد ارائه داد.

 

در ادامه این جلسه، اعضای گروه، نقطه نظرات خود در خصوص شتاب بخشی به برنامه‌های سواد آموزی و موانع و مشکلات موجود در این زمینه را مطرح کردند.

دیدگاه شما