آخرین اخبار

14. مهر 1396 - 21:46   |   کد مطلب: 295844
شاخ شمیران:ملا احمد شیخی گفت : اسلام دین میانه روی و اعتدال است و افراط و تفریط در آن هیچ جایگاهی ندارد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، نماز جمعه ثلاث باباجانی با حضور مردم مومن شهرستان به امامت ملا احمد شیخی در مسجد جامع شهر تازه آباد برگزار شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی به عنوان سخنران پیش از خطبه های این هفته از نماز جمعه با تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی خدمات و اقدامات نیروی انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی را بیان کرد.

در ادامه خطبه های این هفته از نماز جمعه امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی درگذشت جلال طالبانی رئیس جمهور فقید عراق را تسلیت گفت.

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه از خدمات صادقانه و شبانه روز نیروی انتظامی تقدیر  و تشکر کرد .

ملا احمد شیخی گفت : امنیت یکی از نعمت های خداوند متعال است که انسان باید قدر آن را بگیرید و کسانی که در این راستا خدمت و تلاش می کنند و امنیت مردم را تامین می کنند در واقع خداوند به آنان اجر و پاداش خواهد داد.

 

ماموستا شیخی افزود: نیروی انتظامی بازو قوه مجریه و قویه قضائیه است که همیشه در صحنه حضور پر رنگ و موثر دارند .

وی بیان داشت: نیروی انتظامی همیشه در حال خدمت هستند و شب و روز ، گرما و سرما و ... برای آنها فرقی ندارد و آن عزیزان در همه ی حالات د  حال خدمت به مردم هستند .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در بخش دوم خطبه های این هفته از نماز جمعه گفت : اسلام دین اعتدال و میان روی است و افراط و تفریط در آن جایگاهی ندارد.

ماموستا شیخی افزود: از تندروی در دین اسلام نهی شده است و نتایج تندروی در اسلامی می شود چیزی مانند داعش که موجب بدین شدن جهان به اسلام و مسلمین می شود .

وی در پایان گفت : مسلمانان باید هوشیار باشند چراکه دام دشمنان اسلام برای ضربه به اسلام و مسلمین متنوع است و هر دفعه از طریقی وارد می شوند.

دیدگاه شما