آخرین اخبار

18. مهر 1396 - 15:57   |   کد مطلب: 295862
شاخ شمیران: با همت سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره) ثلاث باباجانی بسته های لوازم التحریر به دانش آموزان مناطق محروم و مرزی شهرستان اهداء شد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، در اولین هفته های بازگشایی مدارس دانش آموزان مناطق محروم و مرزی روستاهای ثلاث باباجانی از طرف کمیته امداد امام خمینی (ره) و سپاه شهرستان لوازم التحریر هدیه گرفتند.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ثلاث باباجانی در حاشیه اهداء لوازم التحریر به دانش آموزان از همکاری و اقدامات سپاه شهرستان ثلاث باباجانی در همه ی زمینه های تقدیر و تشکر کرد.

 

 

سیدامیر حسینی گفت : هدف ما از این اقدام را ایجاد شادی و انگیزه در بین دانش آموزان مناطق محروم شهرستان در اولین روزها از آغاز سال تحصیلی جدید است .

 

 

حسینی افزود : کمیته امداد امام خمینی (ره) و سپاه پاسداران همیشه در کنار مردم بوده و خواهند ماند و از هیچ کمکی در این راستای حمایت از آنان کوتاهی نخواهند کرد.

 

 

وی بیان داشت : تحصیل دانش آموزان بسیار مهم و کلیدی است چراکه دانش آموزان آینده سازان این سرزمین هستند.

 

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان ثلاث باباجانی خاطرنشان ساخت : این امر در مناطق محروم و مرزی بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد چرا که با توجه به دوران دفاع مقدس و محرومیت های که این مناطق به دلایل متعدد داشته اند نسبت به بقیه مناطق دیگر محروم تر و دانش آموزان آن بیشتر نیازمند توجه هستند.

 

دیدگاه شما