پربیننده ها

آخرین اخبار

10. آبان 1396 - 14:05   |   کد مطلب: 295905
مدیر آبفار روستایی ثلاث باباجانی خبر داد /
مشکل روستای چم زرشک علیا با همکاری مردم این روستا مرتفع گردید
شاخ شمیران: مشایخی گفت : با حفر کانال 600 متری توسط اهالی روستای چم زرشک علیا و تامین لوله آب از سوی آبفار روستایی ثلاث باباجانی مشکل آب این روستا مرتع شد.

تلگرام

مدیر اداره آب و فاضلاب روستای شهرستان ثلاث باباجانی در گفت و گو با خبرنگار شاخ شمیران، از اتمام ساخت مخزن ۳۰۰مترمکعبی روستای چم زرشک خبر داد .

 

مشایخی گفت : روستای چم زرشک یکی از روستاهای شهرستان ثلاث باباجانی است که در 10 کیلومتری شهر تازه آباد مرکز شهرستان قرار دارد.

 

وی بیان داشت : مشکل مخزن این روستا با ساخت مخزن ۳۰۰مترمکعبی این روستا به اتمام رسیده است اما در 6 ماه گذشته بعلت کمبود اعتبارات توسعه شبکه آبرسانی داخل روستا متوقف گردید.

 

 

این مسئول اظهار داشت : با پیگیری های به عمل آمده از سوی امور آبفار ثلاث باباجانی نسبت به تهیه ۶۰۰متر لوله پلی اتلین نمره ۶۳میلیمتر از طریق معاونت بهره برداری شرکت آبفار استان کرمانشاه خوشبختانه این امر محقق گردید.

 

 

مدیر اداره آب و فاضلاب روستای شهرستان ثلاث باباجانی با تشکر از مشارکت اهالی محترم روستای چم زرشک علیا گفت : تلاش مردم این روستا در حفاری کانالی بطول ۶۰۰متر ستودنی و قابل تقدیر می باشد.

 

مشایخی ضمن تشکر مجدد از تمامی خانوار این روستا که در حفاری کانال همکاری نموده اند عنوان کرد: در حال حاضر این خانوارها از آب شرب رایگان استفاده می نمایند و بایستی مشترکین طبق تعرفه شرکت آبفار نسبت به پرداخت حق انشعاب و نصب آن تا پایان مورخه ۹۶/۰۸/۱۵اقدام نمایند در غیر اینصورت آب قطع می گردد.

دیدگاه شما