آخرین اخبار

12. آبان 1396 - 16:43   |   کد مطلب: 295908
شاخ شمیران: ملا احمد شیخی گفت: نام های خداوند مبارک و اسماء حسنی است و همه بشارت دهنده و مژده است پس مسلمانان باید حرمت و جایگاه اسم جلاله الله را بگیرند .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، نماز جمعه ثلاث باباجانی با حضور مردم مذهبی و متدین شهرستان در مسجد جامع تازه آباد به امامت ملا احمد شیخی برگزار شد.

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در ابتدای خطبه های از مردم ثلاث باباخانی بابت حضور در مراسمات و برنامه های مذهبی تدفین اموات تقدیر و تشکر کرد.

ملا احمد شیخی گفت : این حضور گسترده نشان از تدین مردم منطقه نسبت به اجرای فرامین الهی است و این جای بسی خوشحالی و شکرگزاری است .

ماموستا شیخی در ادامه از مردم خواست تا نسبت به برگزاری مراسمات تدفین ملاحضات لازم را به عمل آورند و از کسانی که راه شان دور است به دلیل عدم حضور گلایه نکنند و به پیام های که می فرستند بسنده کنند .

وی افزود: در چند مدت اخیر کسانی که از مسافت های دور برای حضور در مراسم فاتحه خوانی ها حضور یافته اند در راه برگشت و یا هنگام حضور در این مراسمات دچار حادثه شده اند که برخی ها فوت کرده و یا دچار مصدومیت و خسارت های مالی شده اند .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه خطبه های این هفته از نماز جمعه به اهمیت ذکر خداوند متعال و شناختن معانی اسماء الهی پرداخت .

ماموستا شیخی بیان داشت : اسماء الهی دارای فلسفه و معانی غنی هستند و مسلمانان باید با معانی این اسماء آشنا باشند.

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه به تفسیر اسماء جلاله پروردگار کرد .

وی همچنین یاد و ذکر خداوند را مایه آرامش دل ها دانست و گفت : با یاد و نام خداوند دل ها آرام می گیرد.

ماموستا شیخی در پایان از نمازگزاران خواست هیچ گاه اذکار خداوند در روز را فراموش نکنند .

دیدگاه شما