پربیننده ها

آخرین اخبار

17. آبان 1396 - 13:22   |   کد مطلب: 295918
سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی :
مرکز خدمات جامع سلامت روستایی میرآباد تحویل موقت گردید+تصاویر
شاخ شمیران: دکتر پویان احمدی از تحویل موقت مرکز خدمات جامع سلامت روستایی میرآباد خبر داد.

تلگرام

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی در گفت و گو با خبرنگار شاخ شمیران، از تحویل موقت مرکز خدمات جامع سلامت روستایی میرآباد خبر داد.

 

دکتر پویان احمدی  گفت :  زمستان سال گذشته مراسم کلنگ زنی این مرکز  توسط  نماینده و مسئولین بهداشت و درمان استان و مسئولین شهرستان ثلاث باباجانی انجام شد.

 

 

دکتر احمدی افزود : با عنایت پروردگار و با تلاش نماینده و فرماندار محترم ، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خصوصا معاونت محترم توسعه ، معاونت محترم بهداشتی و سایر همکاران تلاشگر دانشگاه علوم پزشکی ثلاث باباجانی مرکز خدمات جامع سلامت روستایی میرآباد ثلاث تحویل موقت گردید .

 

 

وی بیان داشت : ان شاء الله در مرحله بعد تلاش و توان خود را برای تجهیز این مرکز به کار خواهیم بست .

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی با تشکر از زحمات کلیه کسانی که در احداث این مرکز تلاش نموده اند اظهار داشت : خدمت به مردم محروم و انقلابی این دیار در پیشگاه خداوند متعال خواهد ماند.

 

 

دکتر احمدی در پایان گفت : ثلاث باباجانی شهرستانی محروم است اما الحمدالله با همت و تلاش مسئولین گام های بسیارخوبی در راستای محرومیت زدایی و ارائه خدمات به مردمان این دیار بخصوص در حوزه بهداشت و درمان برداشته شده است و این امر ان شاء الله ادامه دارد.

دیدگاه شما