آخرین اخبار

17. آبان 1396 - 13:39   |   کد مطلب: 295919
سرپرست آموزش و پرورش ثلاث باباجانی بیان کرد :
ورزش بخش مهمی از برنامه آموزشی در مدارس است
شاخ شمیران: مجید حمیدی در جلسه ماهانه دبیران تربیت بدنی گفت: تربيت بدني و ورزش بخش مهمي از برنامه آموزشي مدرسه و فرايند تربيت و پرورش كودك و نوجوانان را تشكيل مي دهد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، نشست دبیران درس تربیت بدنی آموزش وپرورش ثلاث باباجانی با حضور سرپرست آموزش و پرورش ، معاون پرورشی و تربیت بدنی وکارشناس این حوزه در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

 

سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در این جلسه اظهار داشت : این جلسات با هدف هماهنگی سیاست های کلی حوزه تربیت بدنی در اجرای طرح های ملی و برنامه ریزی درس تربیت بدنی هدفمند برگزار خواهد شد.

 

مجید حمیدی در این جلسه با بیان اهمیت برنامه ریزی در ساعات درس تربیت بدنی  گفت: تربيت بدني و ورزش بخش مهمي از برنامه آموزشي مدرسه و فرايند تربيت و پرورش كودك و نوجوانان را تشكيل مي دهد.

 

 

حمیدی افزود : دستيابي به اهداف آموزشي تربيت بدني در سه حيطه شناختي‏‏، عاطفي اجتماعي و رواني - حركتي فقط از راه بررسي آموزشي، هدفمندي، برنامه ريزي و استفاده از طرح درسي امكان پذير است.

 

 

سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی ضمن تشریح شرح وظایف دبیران تربیت بدنی خاطرنشان ساخت : تربيت بدني جزء جدایی ناپذیر تعليم و تربيت است كه از طريق انجام فعاليت‌هاي جسمي به رشد و پرورش انسان در كليه ابعاد وجودي كمك مي‌كند.

 

 

حمیدی در پایان گفت : الحمدالله در سال های اخیر در شهرستان ثلاث باباجانی شاهد موفقیت های دانش آموزان این دیار در مسابقات مختلف استانی و کشور در رشته های مختلف ورزشی بوده ایم و این نشان از همت والای معلم و دانش آموزان عزیز است و امیدوارم این فرایند با تلاش و همت مضاعف تداوم و چند برابر شود.

دیدگاه شما