آخرین اخبار

18. آبان 1396 - 13:26   |   کد مطلب: 295920
شاخ شمیران: کیومرث مسکنه گفت : شهروندان شهرک شهید آشنایی شهر تازه آباد می توانند برای دریافت اشتراک مخابرات به این اداره جهت ثبت نام دریافت اشتراک مراجعه نمایند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، شهرک شهید آشنایی در شهر تازه آباد یکی از برزگترین شهرک های مرکز شهرستان ثلاث باباجانی می باشد که بغیر از محدود خطوطی نزدیک به 10 سال است که فاقد خطوط تلفن همراه است و همواره این امر یکی از مشکلات این شهرک برای ساکنان آن بوده است .

 

ضرورت اتصال عموم مردم به اینترنت نیاز مردم این شهرک را به خطوط تلفن همراه جهت وصل شدن به اینترنت پرسرعت خانگی را چند برابر کرد .

 

در همین راستا با توجه به پیگیری های به عمل آمده رئیس اداره مخابرات شهرستان ثلاث باباجانی خبر از واگذاری اشتراک تلفن به متقاضیان این شهرک داد.

 

کیومرث مسکنه در گفت و گو با خبرنگار شاخ شمیران، اظهار داشت : با عنایت خداوند متعال و با پیگیری و تلاش متعهدانه کارکنان اداره مخابرات ثلاث بابا جانی و حمایت و همراهی شرکت مخابرات استان کرمانشاه هم اکنون شرایط واگذاری اشتراک تلفن به مردم شهرک شهید آشنایی فراهم گشته است .

 

مسکنه افزود : در این راستا دو دستگاه کافو نوری جهت واگذاریتلفن به اهالی محترم شهرک شهید آشنایی نصب و راه اندازی گردید .

 

وی از شهروندان شهرک شهید آشنایی درخواست کرد : جهت اخذ اشتراک و دریافت امتیاز خط تلفن از روز شنبه بیستم آبانماه در ساعات اداری به امور مشترکین اداره مخابرات ثلاث باباجانی مراجعه نمایند .

 

رئیس اداره مخابرات شهرستان ثلاث باباجانی خاطرنشان ساخت : نظر به اینکه به علت مسائل فنی در فاز اول تعدادی محدود شماره تلفن راه اندازی و واگذار می گردد.

 

مسکنه افزود : بدیهی است اولویت با کسانی است که زودتر جهت اخذ اشتراک تلفن ثبت نام نمایند .

دیدگاه شما