پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

10. نوامبر 2017 - 15:17   |   کد مطلب: 295921
شاخ شمیران: امینت و آسایش از نعمت های بزرگ خداوند هستند و در این مملکت الحمدالله شرایط عبادت الهی فراهم است .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، به نقل از

نماز جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مردم مذهبی و متدین ثلاث باباجانی در مسجد جامع شهر تازه آباد به امامت ملا احمد شیخی برگزار شد .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در خطبه های این جمعه مردم را به همکاری با شهرداری ترغیب کرد.

ملا احمد شیخی گفت : شهر و شهردار متعلق به شهروندان است و باید در جهت تقویت شهرداری همه ی ما تلاش و کوشش کنیم .

ماموستا شیخی اظهار داشت : شهر پاک و زیبا برای همه است و همه ی مردم از آن استفاده می کنند و به نوعی متعلق به همه است و همه ی مردم در آن سهیم هستند .

وی بیان داشت : یکی از کمک های که مردم می توانند به شهر انجام بدهند این است که در حفظ پاکیزگی آن کوشا باشیم .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: همه ی شهروندان هنگام ساخت و ساز باید عوارض های مربوط به ساخت و ساز را بدهند و نباید در این خصوص کوتاهی کنند چرا که یکی از منابع درآمد شهرداری ها همین هزینه ها است و در صورت کوتاهی از سوی تعدادی از شهروندان کارها و فعالیت های شهرداری ناقص و نیمه تمام خواهد بود.

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه خطبه های این هفته از نماز با اشاره به نعمت بزرگ امنیت گفت: همه ی ما باید شکرگزار نعمت امنیت باشیم .

ملا احمد شیخی افزود : الحمدالله شرایط عبادات و امورات مذهبی برای همه ما که در این مملکت فراهم است و این در سایه امنیتی است که داریم .

ماموستا شیخی بیان داشت : ما باید قدردان نعمت امنیت باشیم و عبادت الهی قدردانی از این نعمت ارزشمند است .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : با توجه به اینکه دولت ، قانون و ... در این مملکت که حامی اسلام هستند پس ما باید عبادات الهی را بجا بیاوریم و برای عدم انجام امورات الهی هیچ بهانه ای نداریم و در صورت عدم انجام عبادات باید جوابگو باشیم.

دیدگاه شما