آخرین اخبار

3. آذر 1396 - 13:25   |   کد مطلب: 295925
شاخ شمیران: ملا احمد شیخی گفت : زلزله و شرایط سختی را در این ده روز پشت سر گذاشتیم اما محبت ملت ایران و حضور رهبری سختی های را به فراموشی سپرده است

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران ، نماز جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مردم زلزله زده مومن و متدین شهرستان ، روحانیون حوزه های علمیه قم ، بسیجیان همیشه در صحنه و مسئولین در مسجد جامع جدید شهر تازه آباد برگزار شد .

ملا احمد شیخی گفت : زلزله یک پدیده طبیعی است و آن هم در قدرت الهی است و خداوند متعال هرگاه اراده کند زلزله به وقوع می پیوندد.

ماموستا شیخی افزود: خداوند متعال به مردمان ما بسیار ترحم کرد و نشانه آن سلامت شهروندان می باشد چرا که قدرت بزرگ این زلزله به حدی بود که می توانست بسیاری از عزیزانمان را بگیرد.

شیخی خاطرنشان ساخت : الحمدالله دولت پای کار آمده است و در این مدت چندین وزیر به منطقه آمده است و ما خواسته خود یعنی بازسازی را هر چه سریعتر به کار ببرند .

وی بیان داشت: ورود رهبر به منطقه نقطه عطفی در کمک رسانی به مردم خواهد بود و ان شاءالله نتایج آن را در روزهای آتی خواهیم دید .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه با تشکر از آیت الله اراکی از طلاب درخواست کرد مردم برخی مناطق هنوز محروم هستند و به آنها کمک رسانی کنند .

ملا احمد شیخی با اشاره به آیات و احادیث الهی به فلسفه زلزله پرداخت و عنوان کرد: مردم باید بیش از پیش به فرایض الهی توجه کنند و تقوای خداوند را پیشه کنند .

دیدگاه شما