پربیننده ها

آخرین اخبار

10. آذر 1396 - 15:55   |   کد مطلب: 295926
شاخ شمیران:ملا احمد شیخی گفت: زلزله اخیر به نوعی آزمایش بندگان مخلص خدا است و پروردگار در این آزمایش مال بسیاری را از ما گرفت اما جان های زیادی را به ما بخشید.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، نماز جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور گسترده مردم زلزله زده این شهرستان در مسجد جامع جدید شهر تازه آباد به امامت ملا احمد شیخی برگزار شد .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در خطبه های سومین هفته بعد از زلزله با تقدیر و تشکر از مردم و مسئولینی که به یاری زلزله زدگان شتافته اند اظهار داشت: زلزله آزمایش الهی است و خداوند ما را مورد آزمایش قرار داده است.

ملا احمد شیخی گفت: در این زلزله اموال بسیاری ها از دست رفت اما خداوند متعال بجای آن جان های مان را دوباره به ما بخشید.

ماموستا شیخی با بیان داستان های در خصوص آزمایشات الهی به بیان واقع و آزمایشات پیامبران و دیگر امت ها پرداخت .

وی عنوان کرد : خداوند متعال می توانست قدرت زلزله را بیشتر کند و در این صورت بیشتر تلفات می دادیم .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : الحمدالله زلزله در زمانی اتفاق افتاد که همه بیدار بودند و خداوند بسیار به ما کمک کرد و ما باید شکرگزار خدا باشیم که منت بر ما نهاده است و به ما رحم کرده است .

ملا احمد شیخی با تشکر از پرسنل بنیاد مسکن استان کردستان تاکید کرد : مردم باید صبور باشند چرا که تمامی خانه ها کارشناسی می شود و هیچ خونه ای نیست که کارشناسی نشود .

از دولت و مسئولین درخواست کمک بیشتری کرد و بیان داشت : هنوز سرما نرسیده است و سرما در راه است و باید توجه ویژه ای به این مناطق داشته باشند.

وی در پایان از منطقه ۲۰ شهرداری تهران که به یاری مردم این منطقه شتافته است تقدیر و تشکر کرد و کار آنها را بسیار ارزشمند عنوان کرد .

دیدگاه شما