آخرین اخبار

9. دى 1396 - 11:26   |   کد مطلب: 295949
شاخ شمیران:صبح امروز با حضور پرشور و گرم مردم و مسئولین ادارات شهرستان ثلاث باباجانی مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در مسجد حضرت امام شافعی (رض) برگزار شد

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، در ابتدای این مراسم فرمانده سپاه ناحیه ثلاث باباجانی فرارسیدن ۹ دی را به ملت ایران تبریک گفت .

سرهنگ امیر حمزه خزایی گفت : ۹دی موضوعی است که در اذهان ما و ملت ایران خواهد ماند.

سرهنگ خزایی افزود : حماسه خودجوش مردم که بصیرانه خط باطل بر روی تمامی نقشه های دشمنان نظام و اسلام کشیدند.

وی بیان داشت : بعد از بیان گرم و تاریخی رهبر انقلاب دیدم مردم چگونه از انقلاب خودشان دفاع کردند.

فرمانده سپاه ناحیه ثلاث باباجانی گفت : واقعیت این است که حماسه ۹ دی نشات گرفته آگاهی مردم است پیام قیام عاشورا است.

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی نیز به عنوان سخنران برنامه از فرمانده سپاه شهرستان ثلاث باباجانی بابت برگزاری مراسمات به ویژه مراسم ۹ دی تقدیر و تشکر کرد .

ملا احمد شیخی گفت : فارغ از بحث انتخابات همیشه دشمن درصدد است در انتخابات ها دخالت کند و سعی در آشوب و براندازی دارد .

ماموستا شیخی افزود : در انتخابات سال ۸۸ نیز دشمنان نسخه فتنه ای بزرگ برای کشور پیچیده بودند که کشیدن مردم به خیابان و تخریب اموال عمومی از جمله برنامه های این سال بود.

وی عنوان کرد : در سال ۸۸ ما در ثلاث باباجانی شاهد سالم ترین انتخابات بوده ام و هر کس باید قضاوت محل زندگی خودش را بکند و برای نظام فرقی ندارد از بین نامزدهای انتخاباتی چه کسی رئیس جمهور شود اما متاسفانه دشمنان انقلاب و نظام همیشه سعی در شکاف و اختلاف در کشور را دارند .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : در سال ۸۸ برنامه هدفمندی بود که اصل نظام را هدف قرار داده بودند و مخالفین باید شعار بررسی نتایج انتخابات را می دانند نه تخریب اموال عمومی و توهین به رهبران نظام و شعارهای ساختار شکنانه .

ملا احمد شیخی افزود : امنیت و امین مملکت در هر کشور بسیار مهم است و جایگاه ویژه ای دارند اما فتنه ۸۸ بر روی این دو مورد تاکید داشتند و عمل می کردند .

ماموستا شیخی بیان داشت : در حال حاضر نیز در حال تخریب ۳ قوه هستند و دشمنان بیکار ننشسته اند و عده ای اندک در حال پیاده کردن نقشه دشمنان هستند .

وی همچنین گفت : در حماسه ۹ دی مردم پای کار آمدند و جواب تاریخی به اندک قلیل دادند که در حال ضربه زدن به امنیت و نظام بودند .

امنیت ، نظام و رهبری برای ما بسیار مهم هستند و این خط قرمز ما هستند و هر کس و گروهی قصد تخریب و توهین داشته باشند در برابر آنها خواهیم ایستاد .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در پایان خاطرنشان ساخت : دشمن در سال ۸۸ در صدد بر اندازی نظام بود که با پای کار آمدن مردم این طرح شکست خورد و یقینا براندازی نظام به صلاح هیچ کس و هیچ گروهی نیست چه شیعه باشد یا سنی ، چه کرد باشد یا ترک و بلوچ و عرب و ... .

دیدگاه شما