آخرین اخبار

13. دى 1396 - 16:55   |   کد مطلب: 295951
شاخ شمیران: مردم ثلاث باباجانی بار دیگر با حضور خودجوش خود پیام حمایت خود را به انقلاب و نظام اعلام کردند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، امام جمعه ثلاث باباجانی شهرستان ثلاث باباجانی به عنوان سخنران این مراسم حضور حماسی مردم زلزله زده شهرستان را در این روز برفی و سرد تبریک گفت .

ملا احمد شیخی اظهار داشت : جمهوری اسلامی ایران کشوری است که بر اساس رای مردم اداره می شود و مردم تصمیم گیر اصلی هستند و در بین کشورهای جهان جمهوری اسلامی یکی از کشورهای است که دارای بیشترین انتخابات است .

ماموستا شیخی با گذری بر مباحث انقلاب و اهداف آن افزود : انقلاب بر خواسته از مردم و در دل مردم جای دارد و جنگ تحمیلی و اتفاقات و حوادث بعد از آن به خوبی این امر را تصدیق می کند .

وی خاطرنشان ساخت : مردم در تمامی صحن های انقلاب همیشه حضوری پر رنگ داشته اند و حضور آنان همیشه مثبت و در راستای منافع انقلاب و نظام بوده است .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با اشاره به اختشاشات اخیر در برخی از شهرهای کشور گفت : یقینا اینان مردم نیستند بلکه عده ای اندک فریب خورده هستند که بیرون کشور هدایت می شود.

ماموستا شیخی افزود : اختشاشات به اندازه ای کم و کوچک است که اصلا قابل بحث نیست اما دشمنان سعی در بزرگ نمایی آن دارند .

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت : حتی بخش کوچکی از نیروهای انتظامی پای کار آمده اند و نهادهای انقلابی چون بسیج و سپاه به این امر ورود نکرده اند و این نشان از کوچکی و بی ارزش بودن این اختشاشات را دارد.

فرماندار ثلاث باباجانی در ادامه این مراسم با آرزوی طول عمر با عزت برای مقام معظم و دیدار و امنیت برای جمهوری اسلامی اظهار داشت : مردم ایران در طول دوران با عزت جمهوری اسلامی نشان داده اند که همیشه همراه و یاور نظام و انقلاب بوده اند .

علی اکبر اکبری با تشکر از مردم خوب و خونگرم ثلاث باباجانی گفت : مردم عزیز این شهرستان با وجود زلزله به صحنه آمده اند و نسبت به اغتشاشات اخیر بی تفاوت نبوده اند و ما از وجود چنین مردمانی تشکر می کنیم که در تمامی شرایط به نظام و انقلاب پایبند هستند .

اکبری افزود : مردم ایران آگاهی و بصیرت بالایی دارند و به خوبی می دانند که این عده اندک و قلیل از کجا دستور می گیرند و اینان را نمی توان مردم این کشور نامید .

وی عنوان کرد : کشورهای بیگانه درصدد هستند آشوب در کشور مان راه اندازی کنند و در امورات دخالت کنند و اما با وجود مردمانی انقلابی و همیشه در صحنه چنین امری هرگز میسر نخواهد بود .

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه گفت : حمله به بانک ها و خودروهای عمومی و مساجد نشان از نشات گرفتن این حرکات از خارج از کشور توسط عده ای اجیر شده است و اینان از مردمان ما نیستند .

اکبری در پایان به مردم زلزله زده ثلاث باباجانی یادآور شد : رهبر ، نظام و دولت زلزله زده گان را فراموش نکرده اند و همیشه به فکر زلزله زدگان هستند و تا اسکان دائم در کنار شما مردم خواهند ماند.

دیدگاه شما