آخرین اخبار

15. دى 1396 - 18:17   |   کد مطلب: 295952
امام جمعه ثلاث باباجانی؛
صداقت رمز عزت و نجات است
شاخ شمیران: ملا احمد شیخی گفت : صداقت در گفتار و عمل باید سرلوحه همه ی کارها و برنامه ها قرار گیرد چراکه صداقت رمز عزت و نجات است .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، نماز جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مردم مذهبی و متدین شهرستان در مسجد جامع شهر تازه آباد به امامت ملا احمد شیخی برگزار شد.

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در خطبه های این هفته از نماز جمعه اظهار داشت: صداقت در طول تاریخ نشان داده است که رمز موفقیت ها و پیروزی ها بوده است .

ملا احمد شیخی گفت : چنانکه زندگی پیامبر گرامی اسلام و بقیه رسولان الهی رو مطالعه کنیم صداقت نقش کلیدی در موفقیت و پیروزی پیامبران الهی در کارها و برنامه های شان داشته اند.

ماموستا شیخی افزود: مسئولین نیز به عنوان امانت داران و انجام دهندگان کارها باید صداقت داشته باشند تا در کارها و برنامه هایشان موفق باشند .

وی خاطرنشان ساخت: عدم صداقت در گفتار و عمل موجب نارضایتی می شود و وعده های که صداقت در آن نباشد موجب بی اعتمادی مردم و جامعه خواهد شد .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : خداوند متعال صادق است و صادقین را دوست دارد چنانکه خداوند متعال به شیطان وعده داده است تا قیامت آزاد باشد و پروردگار چون به شیطان رجیم وعده داده است تا قیامت کاری با شیطان ندارند و این یعنی وعده و صداقت پروردگار و بندگان خداوند نیز باید به وعده خود پایبند باشند.

ماموستا شیخی در پایان عنوان کرد : اگر در بین همسایه ها ، بازاریان و کسبه، استاد و کارگر ، مسئولین و ادارات و .... دیدیم که نارضایتی به وجود آمده یقینا به عدم صداقت بر می گردد پیش انتظار می رود هر کس در هر جایگاهی است نسبت به وعده و صحبت هایش صداقت داشته باشد تا هم موجب رضایت خداوند متعال قرار گیرد هم موجب خلق.

دیدگاه شما