آخرین اخبار

23. دى 1396 - 23:26   |   کد مطلب: 295958
سرپرست آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد:
پوشش ۱۰۰ درصدی حجم ابلاغی دوره های سواد آموزی در ثلاث
شاخ شمیران: سرپرست آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی گفت: در راستای ریشه‌کنی و کاهش بی‌سوادی بیش از ۱۰۰ درصدی حجم ابلاغی در دوره‌های سوادآموزی پوشش داده شده است.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران ،مجید حمیدی، اظهار داشت: کاهش کامل بی‌سوادی مستلزم فعالیت مضاعف است، و برای کاهش آمار بی‌سوادی در شهرستان باید آستین‌های همت را بالا بزنیم و فعالیت‌های خود را مضاعف کنیم.

وی افزود :در واقع برای این‌ که بتوانیم در خصوص افزایش نرخ باسوادی نسبت به شهرستان‌های مجاور رتبه برتر خود را حفظ کنیم باید از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

حمیدی، از پوشش بیش از ۱۰۰ درصدی حجم ابلاغی در دوره‌های سوادآموزی شهرستان خبر داد و افزود: در راستای ریشه‌کنی و کاهش بی‌سوادی، همکاری بیش از پیش همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان، به ویژه اعضای شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی ضروری است.

حمیدی همچنین عملکرد اعضای شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی شهرستان را مطلوب ارزیابی و خاطرنشان کرد: در ثلاث باباجانی رویکرد آموزش و پرورش در این خصوص ارتقای کیفیت آموزش است. با وجود وضعیت نامناسب اماکن آموزشی و آسیب مدارس در زلزله اخیر وقفه ای در تشکیل کلاس های سواد آموزی در شهرستان بوجود آمد، که با نصب چادر، آموزش سواد آموزان در شهرستان از سر گرفته شد.

دیدگاه شما