آخرین اخبار

12. بهمن 1396 - 12:56   |   کد مطلب: 295996
شاخ شمیران: به مناسبت دهه مبارک فجر مسئولین شهرستان ثلاث باباجانی با ماموستا شیخی امام جمعه شهرستان دیدار و گفت و گو کردند .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، مسئولین شهرستان ثلاث باباجانی در اولین روز از دهه مبارک فجر با ماموستا شیخی امام جمعه شهرستان دیدار و گفت و گو کردند .

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در این دیدار از زحمات مسئول شهرستان ثلاث باباجانی تشکر کرد .

 

ملا احمد شیخی با اشاره به اینکه مسئول روزی جای خود را به دیگران بدهند افزود: هر کسی زمان خاصی مسئولیتی در اختیار دارد و باید تمام تلاش خودش را برای انجام امورات انجام دهد .

 

 

ماموستا شیخی با تبریک به فرماندار جدید شهرستان ثلاث باباجانی افزود : مسئولین برای اینکه کارها به بهترین نحو ممکن پیش رود باید با مردم ، رسانه ها ، ائمه جمعه و جماعات ، نماینده گان مجلس و ... تعامل خوب و سازنده داشته باشند .

 

وی همچنین با اشاره به برکات نظام اسلام بیان داشت : اقتدار و امنیت کشور و مرزهای جمهوری اسلامی از مهمترین و ارزشمندترین دستاوردهای انقلاب است و مردم ، مسئولین و نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی شبانه روزی در حال تلاش و کوشش برای ارتقاء این امر مهم هستند .

 

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با یادآوری شهادت ۳ تن از پاسداران مرزهای انقلاب اسلامی در درگیری با دانش گفت: این اتفاق نشان داد که ۲۴ ساعته دشمنان در فکر حمله و ایجاد نا امنی هستند اما چنانکه مشاهده کردیم دیدیم که نیروهای جان بر کف همیشه در آمادگی هستند و ما قدر دارن تلاش های شبانه روزی آنان هستیم.

 

ملا احمد شیخی خاطرنشان ساخت : راعش به پایان راه رسیده است و در تمامی جوانب با شکست مواجه شده است .

دیدگاه شما