پربیننده ها

آخرین اخبار

20. بهمن 1396 - 15:17   |   کد مطلب: 296022
شاخ شمیران:ملا احمد شیخی شیخی گفت : انقلاب اسلامی انقلاب راستی و پاکی بر ظلم و ستم بود و انقلاب اسلامی برای کشور مایه برکت و پیشرفت بوده است.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، نماز جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مردم مذهبی و متدین ثلاث باباجانی در مسجد جامع شهر تازه آباد به امامت ملا احمد شیخی برگزار شد.

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با تبریک فرارسیدن ایام دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت : کسانی که سن و سالی دارند به خوبی می دانند فرق انقلاب اسلامی با رژیم ستم شاهی چی بوده و هست .

ملا احمد شیخی گفت: خدماتی که انقلاب به مردم داد هیچگاه قابل مقایسه با رژیم ستم شاهی نیست .

ماموستا شیخی افزود : مردم ما در دوران طاغوت از کوچکترین خدمات از جاده گرفته تا برق و آب سالم آشامیدنی و ... محروم بودند.

وی بیان داشت : الحمدالله هم اکنون دور افتاده ترین روستاهای ما دارای امکانات و جاده هستند و این از برکات نظام و انقلاب است .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : امنیت پایدار دیگر دست آورد انقلاب اسلامی است و افتخار می کنیم که جمهوری اسلامی یکی از با امن ترین کشورهای جهان است .

ملا احمد شیخی خاطرنشان ساخت : ما باید قدر امنیتی که دارم را بدانیم چرا که خداوند متعال چنانکه در قرآن فرموده امنیت یکی از نعمت های خداوند متعال است .

ماموستا شیخی از مردم شهرستان ثلاث باباجانی خواست تا با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه ای دیگر خلق کنند .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه خطبه های نماز جمعه با اشاره به آیات و روایات به سرنگونی ظلم و ستم و پیروزی حق بر باطل پرداخت.

ملا احمد شیخی گفت : پیامبران دروغین به همراه برنامه ها و اعمالشان در طول تاریخی به فنا رفته اند و این وعده حق الهی است چنانکه خداوند متعال می فرمائید: جاء الحق و زهق الباطل .

ماموستا شیخی در پایان گفت : این وعده حق الهی در همه زمان ها بوده و خواهند ماند و ستم و ظلم همیشه محکوم به نابودی هستند .

دیدگاه شما