پربیننده ها

آخرین اخبار

21. بهمن 1396 - 20:09   |   کد مطلب: 296029
شاخ شمیران: ‌سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی طی اطلاعیه ای از همکاران بهداشت ودرمان و مردم شریف شهرستان ثلاث باباجانی برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲بهمن ماه دعوت بعمل آورد..

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، دکتر پویان احمدی طی اطلاعیه ای از همکاران بهداشت ودرمان و مردم شریف شهرستان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲بهمن ماه دعوت بعمل آورد..

دراین بیانیه آمده است:

به نام خدا

مقام معظم رهبری(مدظله العالی) : دهه فجر مقطع رهایی ملت ایران است .

« فراخوان شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن »
۲۲ بهمن ماه یادآور روزهای شیرینی است که ملت مومن ، انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی با پیروی از رهبر فرزانه انقلاب ، حضرت امام خمینی (ره) توانست از زیر یوق نظام استبدادی وابسته به بیگانه نجات پیدا کند و مسیر پیشرفت و ترقی را با توجه به ارزش های الهی ، بخصوص عدالت در عرصه اجتماعی به سرعت بپیماید.

 رشد و توسعه کشور ، در ابعاد مختلف علمی ، فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران موضوعی است که تمام دنیا به آن اذعان دارند .

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نشان داد که با دستانی تهی اما با ایمانی راسخ و دلی مملو از ایمان، می شود حماسه آفرید.

ما تیم شبکه بهداشت ودرمان شهرستان ثلاث باباجانی در سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ،  ضمن گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن، با سرلوحه قرار دادن آرمانهای بلند حضرت امام(ره)  و فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) با تلاش در عرصه بهداشت ,سلامت ، دوشادوش مردم شریف استان وشهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می کنیم و از آحاد ملت می خواهیم تا در راهپیمایی این روز بزرگ شرکت گسترده داشته باشند، چرا که حضور پرشور مردم به ویژه همکاران بهداشت ودرمان در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن نشان گر اراده پولادین در تحقق آرمان های انقلاب اسلامی است.

حضور حماسی و پرشور ملت در راهپیمایی این روز بزرگ ، حلاوت و شیرینی سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب را دو چندان خواهد نمود.

دیدگاه شما