پربیننده ها

آخرین اخبار

22. بهمن 1396 - 13:25   |   کد مطلب: 296031
شاخ شمیران:راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه با حضور گسترده و پرشور مردم شهرستان ثلاث باباجانی همزمان با سراسر کشور برگزار شد .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، با حضور نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و امام جمعه شهرستان ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، مسئولین و عموم مردم شهرستان ثلاث باباجانی راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار شد .

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی به عنوان سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان ثلاث باباجانی اظهار داشت : گذشت ۴ دهه از انقلاب شکوهمند انقلاب را تبریک می گویم .

 

ملا احمد شیخی گفت : انقلاب بر ما منت دارد و حضور مردم گویای همه چیز است . ماموستا شیخی افزود : انقلاب متلعق به همه است .

 

خانواده های معظم شهدا ، رزمندگان، معلمانان و کارمندان و بازاریان و اصناف و ... . وی عنوان کرد : الحمدالله نظام و مردم یکی هستند و دشمنان نزدیک به ۴۰ سال است توطئه می کنند اما همیشه شکست می خورند و این نشان از حضور فعال و اتحاد مردم است .

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : امروز اسرائیل خودش را در خطر می بیند و این یعنی اینکه مردم همه متحد هستند و بر علیه دشمنان اسلام بخصوص صهیونیسم متحد شده اند .

 

 

ملا احمد شیخی افزود : امروز جمهوری اسلامی از بدو انقلاب در بین کشورهای منطقه و جهان جزء امن ترین کشورهای است.

 

ماموستا شیخی خاطرنشان ساخت : هر سال که بگذرد امنیت در کشور بیشتر می شوند و این را باید به فال نیک بگیرم .

 

وی همچنین افزود : همه ی ادارات و دستگاه ها همه یک کشور مسجدی و نمازی است .

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در پایان گفت : حضور مسئولین و اتحاد موجود بین مردم و مسئولین ان شاءالله زمینه توسعه هرچه بهتر و زودتر این دیار محروم و زلزله زده را فراهم کند و الحمدالله در شرایط کنونی تعاملی بسیار خوب بین مسئولین و دست اندرکاران ایجاد شده است .

 

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی نیز به عنوان سخنران این مراسم با تبریک ۲۲ بهمن ماه اظهار داشت : استاندار زحمت کش و فرماندار جدید شهرستان ثلاث باباجانی در حال تلاش شبانه روزی هستند تا مشکلات مردم زلزله زده مرتفع شود .

 

 

شهاب نادری گفت : با عنایت مقام معظم رهبری اعتبارات خوبی به مناطق زلزله زده اختصاص داده شده است و مسئولین هم باید تلاش کنند اعتبارات را جذب کنند .

 

نادری افزود : برای این آب و خاک ما شهید دادیم و این راه ادامه دارد و نمونه بارز آن شهادت دو تن از عزیزانمان در دو هفته گذشته است .

 

وی همچنین از بنیاد مسکن خواست تا امورات را تسریع ببخشند .

 

نماینده اورامانات در پایان گفت : از بانک ها گلایه دارم و در مورد تسهیل بانک ها داره کوتاهی میشه و باید بانک ها پای کار بیایند. در پایان مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد .

دیدگاه شما