آخرین اخبار

25. بهمن 1396 - 12:45   |   کد مطلب: 296042
شاخ شمیران:به دستور استاندار کرمانشاه مدیران کل استان روز پنجشنبه 26 بهمن ماه برای پاسخگویی به مشکلات مردم زلزله زده ثلاث و باباجانی در این شهرستان حضور خواهند یافت.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استاندار کرمانشاه روز چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: برنامه ملاقات عمومی با مردم ثلاث باباجانی با حضور تمامی مدیران کل استان از ساعت 9 تا 13 روز پنجشنبه 26 بهمن ماه برگزار می شود.

 

بهرام سلیمانی گفت: مدیران به منظور ‍پاسخگویی و بررسی مشکلات مردم رأس ساعت تعیین شده در محل ادارات متناظر خود در شهرستان مذکور حضور خواهند یافت.

 

وی اظهار داشت: در دی ماه گذشته، برنامه ملاقات عمومی با مردم با حضور مدیران کل در شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد که یک تجربه ی موثر و رضایت بخش بود.

 

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استاندار کرمانشاه عنوان کرد: با این کار در وقت مردم و همچنین کاهش هزینه های ایاب و ذهاب به مرکز استان صرفه جویی می شود، نکته مهم دیگر اینکه افراد کم توان نیز با سهولت بسیار بیشتری به مدیران کل ادارات دسترسی پیدا می کنند.

 

سلیمانی تاکید کرد: در این نشست مدیرانی که در زمینه امور زلزله زدگان و روند بازسازی نقش موثری دارند؛ حضور ویژه ای خواهند داشت.

 

وی اظهار داشت: در این ملاقات عمومی مدیران بطور میدانی و از نزدیک در جریان مشکلات مردم زلزله زده قرار می گیرند.

 

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استاندار کرمانشاه اظهار داشت: پس از اتمام این برنامه ملاقات عمومی، ساعت 14 نشست جمع بندی و ارائه گزارش توسط مدیران مربوطه به ریاست استاندار کرمانشاه در فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی برگزار می شود.

دیدگاه شما