آخرین اخبار

27. بهمن 1396 - 14:46   |   کد مطلب: 296057
شاخ شمیران:امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : حضور استاندار و مدیران کل ادارات در شهرستان ثلاث باباجانی و گفت و گو و دیدار با مردم مایه دلگرمی است و امیدوارم روند بازسازی با همت مسئولین و تلاش مردم هرچه زودتر تمام شود.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، نماز جمعه ثلاث باباجانی با حضور مردم مذهبی و متدین شهرستان در مسجد جامع شهر تازه آباد به امامت ملا احمد شیخی برگزار شد .

ملا احمد شیخی با تشکر از حضور استاندار و مدیران کل ادارات و نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : حضور مسئولین در بین مردم اثر گذار و مایه دلگرمی است.  

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : حرکات استاندار مردمی کرمانشاه بی سابقه است و از اینکه استاندار به راحتی در بین مردم حضور می یابد و سخنان مردم زلزله زده را می شنود و با متانت و صبوری جواب قانع کننده به مردم می دهد جای تشکر و تقدیر دارد .

ماموستا شیخی با بیان اینکه استاندار کرمانشاه در بین مردم قول حل مشکلات را داد افزود : استاندار به مسئولین تذکرات لازم در خصوص بازسازی را داده است و ان شاءالله روند بازسازی ها شتاب بیشتری بگیرد .

وی عنوان کرد : جای امیدواری است که نماینده و فرماندار و تمامی مسئولین هماهنگ هستند .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی همچنین از مسئولین استانی تشکر کرد که از بومیان منطقه نیز در لایه های مدیریتی استان استفاده می کنند .

ملا احمد شیخی گفت: از اینکه آقای رستگار یوسفی به عنوان معاون ستاد بحران در استانداری خدمت می کند این خود مایه افتخار و دلگرمی و امیدواری است .

ماموستا شیخی در ادامه خطبه های این هفته از نماز جمعه گفت : ما باید همیشه خداوند را ناظر و حاکم بر اعمالمان بدانیم.

وی افزود : خداوند دانا و بصیر و شنوا است و ما باید خداوند را در تمامی لحظات عمرمان حاضر و ناظر بدانیم.

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : نباید فکر کنیم که خداوند از اعمال ما آگاه نیست و کارهای نامناسب و غیر شرعی انجام بدهیم .

 

 
ماموستا شیخی خاطرنشان ساخت : همانگونه که در پیش قاضی نگران و استرس داریم باید در پیشگاه خداوند هزاران برابر نگران اعمالمانم باشیم و خوف خداوند را دل داشته باشیم .

دیدگاه شما