پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

26. فوریه 2018 - 10:19   |   کد مطلب: 296095
شاخ شمیران:رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: آبان ماه دستور داده شده مستمری مددجویان برای ۲۸ هزار خانواده ۳ برابر، در آذرماه ۲ برابر و برای آخر سال ۳ برابر عیدی پرداخت شود.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران،به گزارش صبحانه ، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: آبان ماه دستور داده شده مستمری مددجویان برای ۲۸ هزار خانواده ۳ برابر، در آذرماه ۲ برابر و برای آخر سال ۳ برابر عیدی پرداخت شود.

 

پرویز فتاح در پویش مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه که در تالار وزارت کشور برگزار شد با اشاره به گذشت ۱۰۵ روز از زلزله اظهار داشت: از آنجا که از روز اول با این موضوع درگیر بودم و در جلسات هیئت دولت حضور داشتم از مردم درخواست کمک کردیم.

 

وی ادامه داد: در هفت شهرستان زلزله زده ۲۸ هزار خانواده مددجو داریم که ۷ هزار خانواده آسیب دیدند، در همین زمینه ۴ هزار خانه تخریب صددرصدی داشته و ۳هزار خانه باید نوسازی شود.

طراحی خانه های ۶۰ و ۸۵ متری برای مددجویان زلزله زده در کرمانشاه

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه افراد تحت پوشش همه چادر و کانکس دارند تصریح کرد: تعداد زیادی از کانکس ها را خیرین اهدا کردند، بقیه را نیز قرارگاه سازندگی ساختند و تحویل دادند.

فتاح عنوان کرد: دولت برای هر خانه روستایی ۳۰ میلیون وام و ۵ میلیون بلاعوض می دهد، خانه هایی که برای روستا طراحی شده این گونه است که تا ۳ نفر ۶۰ متر، ۴ نفره و به بالا ۸۵ متر مدنظر قرار گرفته ، در همین راستا قرارداد با پیمانکارانی بسته شده که مورد تایید بنیاد مسکن هستند.

پرداخت عیدی ۳ برابری به مددجویان کرمانشاهی

وی با اشاره به اینکه نقشه ای که برای این ساختمان ها کشیده شده نیز نقشه مصوب است که در برابر زلزله ۸ ریشتری مقاوم می باشد گفت: آبان ماه دستور داده شده مستمری مددجویان برای ۲۸ هزار خانواده ۳ برابر، در آذرماه ۲ برابر و برای آخر سال ۳ برابر عیدی پرداخت شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) ادامه داد: قیمت توافق شده برای ساخت هر خانه در هر مترمربع تا مرحله سفت کاری ۵۵۰ هزار تومان است، اگر بخواهیم تکمیل شود تا ۷۰۰ هزار تومان برای هر مترمربع هزینه دارد.

خیرین در بازسازی خانه های زلزله زدگان از مرحله سفت کاری به بعد همکاری کنند

فتاح با بیان اینکه با ۳۰ میلیون وام و ۵ میلیون بلاعوض خانه قابل سکونت نیست اظهار داشت: برآورد این است که هر خانه روستایی برای قابل سکونت شدن ۱۲ میلیون و خانه شهری ۱۵ میلیون تومان اضافه می خواهد که پیشنهاد می کنیم از مرحله سفت کاری به بعد را خیرین به عهده بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: پراکندگی خانه ها در ۱۵۰۰ روستا است، در سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی تخریب ها بیشتر بوده است به علاوه در مناطق روستایی نیز محل احشام نیز از بین رفته که ساخت آن ۱۰ میلیون هزینه دارد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در پایان خطاب به خیرین عنوان کرد: از شما می خواهم در مرحله سفت کاری به بعد ما را کمک کنید تا روند امدادرسانی تسریع شود.

دیدگاه شما