آخرین اخبار

8. اسفند 1396 - 10:57   |   کد مطلب: 296103
شاخ شمیران: فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی به نظام مهندسی و دفاترطراحی تا ۲۵ اسفند اولتیماتیوم داد تا پرونده های منازل احداثی زلزله اجرایی شود.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران،جلسه بازسازی مناطق زلزله زده جلسه پیگیری صدور پروانه واحدهای احداثی  به ریاست خدادادی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی و با حضور جادریان بخشدار ازگله ،شهرداران تازه آباد و ازگله ،ستاد معین ،نظام مهندسی و دفاتر طراحی نقشه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 

فرماندار ثلاث باباجانی در دیدار با نمایندگان نظام مهندسی و دفاترطراحی گفت :‌ باید کار مردم در زودترین زمان ممکن انجام شود و پروسه زمان بر کنونی باید از بین برود.

 

صادق خدادادی با تاکید بر سخنان و دستورات استاندار کرمانشاه گفت : زمان بسیار مهم است و باید بیشترین تلاش را برای کاهش زمان به کار ببریم .

 

خدادادی در این جلسه بیان کرد : دفاتر طراحی نقشه که پروانه شهرستان ثلاث باباجانی باید در شهرستان مستقر باشند.

 

وی  تاکید کرد :نظام مهندسی و دفاتر طراحی تا ۲۵اسفند بایستی کلیه  پرونده های احداثی تحویل مالکین داده باشند و  در غیر اینصورت با توجه به قانون مبنی براینکه شهرهای تازه آباد و ازگله زیر ۲۵هزار خانوار است کار طراحی ،اجرا و نظارت به ستاد معین بنیاد مسکن استان کردستان محول می شود .

 

فرماندار ثلاث باباجانی گفت :‌ مسئولین مربوطه روال رابطه ها و ضابطه های اداری  را برای مردم سهل کنند .

 

خدادادی در ادامه افزود :مردم ما صبور هستند از صبر و هماهنگی مردم با ادارات مربوط به بازسازی سپاسگذارم و تاکید میکنم رابطه ها ، ضابطه ها ،سردرگمی ونیز روال کار را برای مردم شفاف سازی و عملا سهل نمایید.

 

 

در این جلسه کارشناسان نظرات خود را بیان کردند و جمع بندی شد که به صورت شبانه روزی شهرداری ها،نظام مهندسی با افزودن تعداد طراحان روند صدور پروانه هارا افزایش دهند و نیز مقرر گردید که فرماندار برای مشکل بیمه تامین اجتماعی چاره اندیشی نماید.

دیدگاه شما