آخرین اخبار

10. اسفند 1396 - 12:05   |   کد مطلب: 296118
شاخ شمیران: دقایقی قبل ریزش سنگ و صخره در محور ارتباطی شهرستان ثلاث باباجانی به جوانرود حادثه آفرید .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، دقایقی قبل ریزش سنگ و صخره ها تردید در محور ارتباطی شهرستان ثلاث باباجانی به جوانرود را دچار اختلال کردند .

 

براساس این گزارش ریزش سنگ و صخره در گردنه سیاه طایر حادثه آفرید .

 

خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت اما موجب کندی تردد در این محور شد.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ثلاث باباجانی در گفت و گو با خبرنگار  شاخ شمیران، با تایید خبر ریزش سنگ و صخره در گردنه سیاه طایر اظهار داشت :‌از لحظه وقوع این حادثه اکیپ های راهداری به محل مورد نظر اعزام شدند .

 

مهندس فلاح رستمی گفت :‌خوشبختانه این حادثه تلفات جانی و یا مالی در پی نداشته است و این جای شکرگزاری است .

 

 

مهندس رستمی خاطرنشان ساخت :‌هم اکنون صخره و سنگ ها توسط عوامل زحمت کش راهداری از روی جاده برداشته شده اند و مشکل خاصی در تردد این محور وجود ندارد.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای در پایان از رانندگان محترم در محورهای کوهستانی درخواست کرد با دقت بیشتری در این محورها تردد کنند.

 

یکی از مسافران محورهای ثلاث باباجانی به جوانرود نیز طی تماسی با شاخ شمیران، اظهار داشت :‌ صخره و سنگ های جلوی ماشین ما به زمین خوردند .

 

وی عنوان کرد :‌ لطف پروردگار بود که حادثه ای به وقوع نپیوست و گرنه ریزش صخره و سنگ ها می توانست جان چندین نفر را بگیرد.

 

این شهروند ثلاث باباجانی از مسئولین درخواست کرد نسبت به رفع خطر نقاط حادثه خیز محور ثلاث باباجانی به جوانرود تلاش بیشتری به عمل آورند.

 

 

لازم به ذکر است محور ثلاث باباجانی به جوانرود در گردنه سیاه طایر با توجه به زلزله و بارش های اخیر و شکاف سنگ ها در برخی نقاط هر لحظه پتانسیل این را دارد که حادثه ای به وجود بیاورد.

 

امیداست دستگاه های اجرایی بخصوص مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و استاندار پر تلاش کرمانشاه اعتبارات لازم برای رفع مشکل این محور را تامین کنند.

دیدگاه شما