آخرین اخبار

14. اسفند 1396 - 20:35   |   کد مطلب: 296128
رئیس جهادکشاورزی ثلاث باباجانی خبر داد :
جهاد کشاورزی ثلاث باباجانی آماده اسکان مهمانان نوروزی است
شاخ شمیران: مهندس ویسی گفت : با توجه به فرارسیدن ایام تعطیلات نوروز جهادکشاورزی شهرستان ثلاث باباجانی آماده اسکان از مهمانان عزیز این دیار است .

تلگرام

مهندس عبدالرضا ویسی در گفت و گو با خبرنگار شاخ شمیران، از آمادگی جهادکشاورزی شهرستان ثلاث باباجانی برای اسکان مهمانان نوروزی خبر داد .

 

مهندس ویسی گفت : با فرارسیدن ایام نوروز و شروع مسافرت های نوروزی جهاد کشاورزی شهرستان ثلاث باباجانی تصمیم گرفته است تا در ایام تعطیلات به مسافران عزیز خدمات ارایه دهد.

 

رئیس جهادکشاورزی گفت : در همین راستا جهادکشاورزی شهرستان ثلاث باباجانی 2 خوابگاه را برای اسکان مسافران محترم آماده می کند .

 

مهندس ویسی بیان داشت : ظرفیت این خوابگاه ها که ساختمان های تازه تاسیس هستند نزدیک به 50 نفر می باشد .

 

وی افزود : به صورت میانگین نزدیک به 10 خانواده هر روز می توانند در خوابگاه های جهاد کشاورزی اسکان یابند.

 

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ثلاث  باباجانی گفت : این خوابگاه ها به صورت رایگان در اختیار مهمانان عزیز قرار می گیرد.

 

مهندس عبدالرضا ویسی در ادامه خاطرنشان ساخت : شهرستان ثلاث باباجانی دارای طبیعتی بکر و زیبا است و مسافران عزیز در سفر به این شهرستان یقینا می تواند از طبیعت زیبا و بکر آن لذت ببرند.

 

مهندس ویسی گفت : مردم شهرستان ثلاث باباجانی نیز از دیرباز به مردمانی مهمان نواز معروف هستند و تلفیق طبیعت بکر و زیبا به همراه مهمان نوازی مردمان این دیار می تواند بری مسافران عزیز خاطره ای ماندگار به جا بگذارد.

 

رئیس جهاد کشاورزی در پایان عنوان کرد : همکاران اداره جهاد کشاورزی به صورت شبانه روز در ایام تعطیلات آماده خدمت به مسافران و مهمانان عزیز هستند.

 

لازم به ذکر است مسافران عزیزی که قصد سفر به شهرستان ثلاث باباجانی را دارد و می خواهند از امکانات خوابگاه جهادکشاورزی ثلاث باباجانی استفاده کنند می توانند به ساختمان جهاد کشاورزی در انتهای خیابان امام خمینی (ره) جنب سالن ورزشی تختی مراجعه کنند.

دیدگاه شما