آخرین اخبار

15. اسفند 1396 - 18:03   |   کد مطلب: 296134
شاخ شمیران: به مناسبت هفته منابع طبیعی مراسم روز درختکاری با کاشت نهال در محوطه دانشگاه پیام نور ثلاث باباجانی برگزار شد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، به مناسبت هفته منابع طبیعی مراسم درختکاری در شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

 

براساس این گزارش این مراسم با حضور امام جمعه شهرستان و مسئولین ادارات و فرماندهان نظامی و انتظامی در محوطه دانشگاه پیام نور ثلاث باباجانی برگزار شد.

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در حاشیه مراسم درختکاری اظهار داشت :‌ درختان از نعمت های خداوند بر روی زمین هستند و فایده های زیادی برای انسان ها دارند .

 

ملا احمد شیخی با بیان آیات و احادیث به اهمیت درختان از دیدگاه اسلام پرداخت .

 

 

ماموستا شیخی درختکاری را کار نیکو عنوان کرد که در قیامت پاداش دارد و قطع و بریدن بی دلیل آن را نهی کرد.

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در پایان ابراز امیدواری کرد که فرهنگ درختکاری همچون سایر فرهنگ های زیبا در بین مردم شهرستان ثلاث باباجانی به وجود بیایید.

 

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان ثلاث باباجانی نیز از ادارات و مسئولین استانی و شهرستانی برای حمایت از سرمایه طبیعت تقدیر و تشکر کرد.

 

 

مهندس سوران منصوری با اشاره به خدمات و کمک های ادارات و شهرداری تازه آباد از شهردار تازه آباد درخواست کرد تا ترتیبی اتخاذ نمایند درختانی که کاشته می شوند را آیباری کنند .

 

وی با تشکر از مردم ثلاث باباجانی بیان داشت :‌فرهنگ استفاده از طبیعت و درختان الحمدالله در بین مردم شهرستان ثلاث باباجانی قابل قبول و رضایت بخش است و امیدواریم این روند سیر سعودی داشته باشد.

دیدگاه شما