آخرین اخبار

20. اسفند 1396 - 21:44   |   کد مطلب: 296151
شاخ شمیران:صادق خدادادی گفت: بر خلاف برخی خبرها تاکنون در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی هیچ گونه آب گرفتگی رخ نداده است .

تلگرام

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در گفت و گو با خبرنگار شاخ شمیران، اظهار داشت : شهرستان ثلاث باباجانی مرکز زلزله مخرب غرب بود و در اثر این زلزله خسارت زیادی به شهرستان وارد شد اما با توجه به اینکه بیشتر ساختمان های شهرستان ثلاث باباجانی بر تازه ساخت و بر اساس استاندارهای ساختمانی درست شده بودند شاهد تلفات انسانی کمتری در ثلاث باباجانی بودیم .

 

صادق خدادادی گفت: خدمات شبانه روزی دولت در مناطق زلزله زده غیر قابل انکار است و تا کنون در برخی از شاخص ها بی سابقه بوده است .

 

خدادادی افزود : استاندار پر تلاش کرمانشاه به عنوان نماینده عالی دولت به صورت شبانه روز و خستگی ناپذیر در حال رسیدگی به وضع مردم است به طوری که استاندار محترم جهت پیگیری وضعیت زلزله زدگان هر هفته جلسه ستاد بازسازی در مرکز استان برگزار می کند.

 

وی همچنین اضافه کرد : استاندار روزها پیگیر کارها و امورات اداری مردم زلزله زده و شب ها هم به چادرها و کانکس های زلزله زدگان سرکشی می کند و در همه ی ایام دغدغه مردم زلزله زده را دارند.

 

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی با اشاره به سخنان نماینده اورامانات در خصوص درخواست قایق و آبگرفتگی اظهار داشت : ما در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی که مرکز زلزله بوده حتی آبگرفتگی معابر نداشتیم چه برسد به اینکه چادر و یا کانکسی دچار آبگرفتگی شود .

 

صادق خدادادی همچنین افزود : اصلا در زمان زلزله آقای نادری در شهرستان نبوده اند و به احتمال زیاد اطلاعات و آمار اشتباه به ایشان داده اند .

 

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی گفت : چرا در زمانی که شدت آب گرفتگی به این اندازه که ایشان می فرمایند بالا بوده است به ثلاث باباجانی نیامدند و پیگیر مردم زلزله زده نبودند .

 

خدادادی خاطرنشان ساخت: به هیچ وجه آب گرفتگی چادر و کانکس ها صحت ندارد و انتظار داریم نماینده محترم اورامانات در مجلس شورای بعد از صحت برخی موضوعات آن را بیان کند نه اینکه بدون تحقیق خبری که صحت ندارد را از تریبون بیان کند.

 

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه همچنین گفت : حتی مردم با بارش نزولات الهی بسیار خوشحال شدند و سجده شکر بجای آوردند و می توان گفت حتی برخی از مردم بخصوص کشاورزان بسیاری از مشکلات و مصایب زلزله را فراموش کردند خدادادی خاطرنشان ساخت : همه مسئولین استانی و شهرستانی شبانه روز در حال خدمت به مردم زلزله زده هستند و کوتاهی در این رابطه از هیچ کس قابل چشم پوشی نیست .

دیدگاه‌ها

قطعا حرفهاي آقاي فرماندار صحت دارد وكساني كه براي گرم كردن تنور انتخابات در 2سال آينده حرف ميزنند محتوي وصحتي ندارد چون عملا ثابت شده نماينده هاي مجلس يكسال آخر ديگه كاري از دستشون برنمي آيد

دیدگاه شما