آخرین اخبار

22. اسفند 1396 - 16:41   |   کد مطلب: 296154
شاخ شمیران :کار گروه اشتغال شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، کار گروه اشتغال به ریاست فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی و با حضور اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

در این جلسه فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی اظهار داشت :‌ اداره کار و رفاه اجتماعی به عنوان مشاور مردم را برای ثبت نام  در سامانه کارا ثبت هدایت کنند.

 

صادق خدادادی گفت : ۱۲ طرح به مبلغ سه میلیارد و دویست میلیون تومان در غالب اشتغال روستایی و عشایری و اشتغال فراگیر جهت آب و قرارداد به بانک عامل معرفی شده اند.

 

 

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در بخش دیگری از سخنانش از تعدادی از اعضای کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری خواست شخصا به بانک های  عامل مراجعه و نسبت به رفع نقص پرونده‌های مشکل دار اقدام نمایند.

 

خدادادی افزود :‌ در این راستا از روسای بانکهای عامل و کارشناسان آنان که وظیفه بررسی پرونده و تعیین نوع و میزان ارزش وثیقه متقاضیان را دارند خواست در بحث أخذ وثیقه از مراجعین سلیقه ای عمل نکنند .

 

 

فرماندار ثلاث باباجانی در پایان بیان کرد  : طرح اشتغال روستایی و فراگیر یکی از  دستاوردهای دولت تدبیر و امید در راستای ایجاد اشتغال است و در همین راستا بیان کرد هرگونه کم‌کاری را نمی پذیرم و مسئولین وظیفه خودرا به نحو احسن انجام دهند.

 

رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی به عنوان دبیر کار گروه اشتغال و سرمایه گزاری در این جلسه بیان کرد بنده و کارشناسان  این اداره روزانه به صورت ویژه به منظور تحقق این امر در شهرستان پرونده های متقاضیان را رصد می کنیم.

 

 

صوفی در ادامه طرح های درخواستی که برای اعقد قرارداد به بانک رفته اند شامل رفاهی  گردشگری ،گوسفند داشتی ،بوجاری و اصلاح بذر،پرواربندی گوسفند،پرورش گاو ،۳طرح پرورش و نگهداری  زنبور عسل ،۳طرح گاوداری و گاوداری شیری است.

 

صوفی در این جلسه گزارشی از آخرین اقدامات و پیگیری های انجام گرفته مصوبات جلسه قبل این کار گروه را تشریح کرد.

 

 

در این جلسه با تاکید خدادادی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی سه نفر از متقاضیان طرح های اشتغال روستایی در جلسه حضور پیدا کردند و برای تسهیل روند دریافت و تامین اعتبار این طرح ها طی تماس های با مدیران عامل بانک ها بررسی و رایزنی شد.

دیدگاه شما