پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

8. آوریل 2018 - 10:42   |   کد مطلب: 296207
شاخ شمیران:سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی گفت: در ایام تعطیلات نوروز همکاران و پرسنل عزیز شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی خدمات خوب و قابل قبولی به شهروندان ثلاث باباجانی و مسافران و مهمانان عزیز ارائه دادند.

تلگرام

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی در گفت و گو با خبرنگار شاخ شمیران اظهار داشت: با توجه به زلزله اخیر و وضعیت منطقه، برنامه ریزی لازم در خصوص تعطیلات نوروزی قبل در اسفند ماه سال گذشته انجام شد .

دکتر پویان احمدی گفت : الحمدالله تمهیدات خوبی اندیشیده شد و در این راستا بیش از ۵ هزار خدمات پزشکی به مردم عزیز شهرستان ثلاث باباجانی و مسافران و مهمانان عزیز ارائه شد.

دکتر احمدی افزود : این خدمات در بخش های مختلفی انجام شد و الحمدالله ارائه برخی از خدمات نیز با استقبال مردم نیز مواجه بود .

وی بیان داشت : در این ایام 881نفر ویزیت توسط پزشکان متخصص در شهرستان ثلاث باباجانی انجام شد .

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی همچنین گفت: 2895نفر ویزیت پزشک عمومی نیز صورت گرفت.

دکتر پویان احمدی در ادامه با اشاره به توجه ویژه به مادران باردار اظهار داشت : در این خصوص نیز 664نفرویزیت مامایی ومادران باردار صورت گرفت که از این بین 126مورد مادر باردار به مراکز درمانی مجهز ارجاع داده شدند و یک مورد زایمان نیز در شهرستان انجام شد.

دکتر احمدی در خصوص خدمات فوریت های پزشکی نیز گفت :35مورد اعزام توسط اکیپ فوریتهای پزشکی در ایام تعطیلات نوروز انجام گرفت .

این مقام مسئول خاطرنشان ساخت : آزمایشات 448نفرمراجعین با 2546 مورد خدمت آزمایشگاه در این مدت انجام شد.

دکتر احمدی همچنین افزود : 152نفر ویزیت دندان پزشکی نیز توسط شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی انجام گرفته است .

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی گفت:141نفر ویزیت رادیولوژی نیز در ایام تعطیلات نوروز صورت گرفته است.

دکتر پویان احمدی در پایان گفت : تمام تلاش خود و همکارانمان را به کار خواهیم بست تا ان شاءالله دردی از مشکلات این مردم را بکاهیم و گره ی از کاستی ها را بگشائیم.

دیدگاه شما