پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

10. آوریل 2018 - 12:09   |   کد مطلب: 296212
شاخ شمیران:مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی با حضور فرماندار و معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه برگزار شد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، صبح امروز بعد از بیش از 8 ماه بلاتکلیفی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی تعیین شد.

 

براساس این گزارش 11 مهرماه 96 ایوب محمدی پور رییس اسبق آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی بعد از نزدیک به 2 سال از مدیریت خود از ثلاث باباجانی رفت .

 

ایوب محمدی پور برای تدریس به مدارس خارج از کشور ( ترکیه ) مامور شده بود و اکنون در کشور ترکیه مامور به خدمت شده است .

 

بعد از محمدی پور ، آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در مدت نزدیک به 8 ماه دو سرپرست را عوض کرد و بحران زلزله نیز به وضعیت مدیریتی شهرستان دوچندان ضربه زد .

 

 

از دلایل اصلی سردرگمی و نامشخص شدن رئیس آموزش و پرورش شهرستان اختلاف فرماندار پیشین ثلاث باباجانی با نماینده اورامانات بود .

 

اکبری فرماندار ضعیف ثلاث باباجانی که مدیریت ضعیف وی برای همیشه در کارنامه این شهرستان ماندگار شد با قبول نکردن گزینه های نماینده موجب بی ثباتی در این مجموعه مهم شد.

 

حال بعد از رفتن اکبری از ثلاث باباجانی و با حضور خدادادی به شهرستان ثلاث باباجانی محروم و زلزله زده ثبات برگشته است و امروز رئیس جدید آموزش و پرورش ثلاث باباجانی تعیین شد .

 

 

رئوف محمدی از فرهنگیان خوش نام و با تجربه شهرستان ثلاث باباجانی که پیش از این معاون آموزشی شهرستان ثلاث باباجانی بود با حضور فرماندار ثلاث باباجانی ، معاون اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه به عنوان رئیس جدید آموزش و پرورش شهرستان تعیین و منصوب شد.

 

همچنین در این جلسه از خدمات کامران حسین زاده تقدیر و تشکر به عمل آمد .

 

لازم به ذکر است کامران حسین زاده نیز امروز به عنوان رئیس آموزش و پرورش باینگان معرفی شد.

 

 

دیدگاه شما